301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
01 Haziran 2016 - Çarşamba 11:47 Bu haber 1822 kez okundu
 
Ak Parti’den İlçe Danışma Toplantıları
Ak Parti Tekirdağ Teşkilatı, 11 ilçede eş zamanlı başlattığı Danışma Meclisi toplantılarıyla çalışmalarına devam etti.
GÜNDEM Haberi
Ak Parti’den İlçe Danışma Toplantıları

İl Başkan Yardımcılarının ilçelerde Divan Başkanlığı yaptığı Danışma Meclisi toplantılarında AK Parti İlçe Koordinatörleri de hazır bulundu. İl Başkanı Ahmet Akçay da Şarköy ilçesi Danışma Meclisi toplantısına katılarak, gündemle ve teşkilat çalışmaları ile ilgili konularda katılımcılara bilgiler verdi.


Başkan Akçay, Şarköy ilçesindeki Danışma Meclisi toplantısında yaptığı konuşmada, “65. Türkiye Cumhuriyeti Hükümetimiz pazar günü itibariyle TBMM’den güvenoyu alarak görevine başlamıştır. AK Parti ailesi olarak, 2023 vizyonunu yeni Türkiye idealini gerçekleştirmek için tüm gayretimizi göstereceğiz. Yerelde de teşkilatımız her kademesiyle hedefe kilitlenmiştir. Belediyeleri alacağız. Seçimden hemen sonra 2,5 ayda 100 bine yakın üyeye ulaşarak, üye güncelleme çalışmalarımızı tamamladık. Her an sahada, her an vatandaşlarımızla bir arada bulunarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu arada yeni il binamızda da tüm imkanlarımızla tadilat çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Partimizin adına yakışır kurumsal bir çalışma zemini sunacağımız yeni binamızı da en yakın zamanda hizmete açacağız” dedi.


Konuşmasını birlik ve beraberlik duygusunu vurgu yaparak sürdüren Akçay, “Teşkilatımızın en büyük gücü birlik ve beraberlik duygusudur. AK Parti’yi temsil eden kadroların en büyük gücü de bu birlik duygusudur. Danışma Meclislerimizle işte bu birlik ve beraberliği ortaya yeniden koyuyoruz. Durmadan çalışacağız ve teşkilat hedeflerimize ulaşacağız” şeklinde konuştu.

Haber - (Tekirdağ - İHA)

 

  

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı