301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
14 Mart 2015 - Cumartesi 12:51 Bu haber 2922 kez okundu
 
Ak Parti Kadın Kolları Kahvaltıda bir araya geldi
Adalet ve Kalkınma Partisi Malkara Kadın Kolları, birlik beraberlik ve dayanışma kahvaltısında partili bayanlarla bir araya geldi.
SİYASET Haberi
Ak Parti Kadın Kolları Kahvaltıda bir araya geldi

14 Mart 2015 Cumartesi günü saat 10.00'da öğretmenevinde yapılan kahvaltıya Ak Parti İlçe Başkanı Bulut Yıldırım, Ak Partili Belediye Meclis Üyeleri Selma Çolak ve Selma Şentürk, İlçe Kadın Kolları Başkanı Şeyma Gürkan, Ak Parti İlçe Başkan Yardımcısı İsmail Göz, İlçe Kadın Kolları Yönetim kurulu ve üyeler katıldı.

Şeyma Gürkan : "Ak Parti Kadın Kolları olarak Malkara'da yorulmadan çalışacağız"

Sohbet havasında geçen kahvaltı programında, konuşan İlçe Kadın Kolları Başkanı Şeyma Gürkan, 23 Ocak'ta yapılan Kadın Kolları Kongresi'nde kendisini bu göreve layık gören tüm üyelere şükranlarını sundu. Gürkan sözlerinin devamında : "Ak Parti'nin ilkeli, dürüstlük ve eşitlik üzerine inşa ettiği siyasi görüşünü İlçe Kadın Kolları olarak Malkara'da sonuna kadar savunmayı ve mücadele etmeyi sürdüreceğiz. "dedi.

Kahvaltıda bayanlara hitap eden Ak Parti İlçe Başkanı Bulut Yıldırım da "7 Haziran'da inşallah yeni bir Türkiye inşa edeceğiz. Ve bu Yeni Türkiye'nin inşasında en büyük rol sizkadınlarımıza düşüyor. Seçim sürecinde tüm Türkiye'de olduğu gibi Malkara'da da kadınlarımız, kapı kapı, ev ev dolaşarak ailelere ulaşacak, önceki seçimlerde Ak Parti'ye oy vermemiş insanlara Ak Parti'yi ve yeni Türkiye'yi anlatacaksınız. İnanıyorum ki 7 Haziran seçimlerinde Ak Parti Tekirdağ'da birinci parti olacak." dedi.

Bulut Yıldırım : "Gerçek Cumhuriyetçi de Gerçek Milliyetçi de Ak Partidir"

"Ak Parti kurulduğundan beri bizi cumhuriyet düşmanı, rejim karşıtı olarak gösterdiler."diyen Bulut Yıldırım, "Ancak bunun tam tersine, Cumhuriyete en çok sahip çıkan parti Ak Parti olmuştur. Diğer siyasi partilerin geçmişine baktığımız zaman Türkiye'de yapılanlar ortada. Yapılan hiçbir şey yok. 13 yıllık Ak Parti iktidarında Türkiye'de, sağlık, eğitim, ulaşım, ekonomi, kadınlara tanınan haklar, engellilere sağlanan ayrıcalıklar ve bunlar dışındaki tüm alanlarda da Ak parti'nin yaptıkları ortadadır." dedi. Ak Parti 'nin bu ülkeye hizmet ettiğini vurgulayan Yıldırım konuşmasının devamında şunları söyledi :"İşte bu nedenlerledir ki bence gerçek cumhuriyetçi Ak Parti'dir. Bu ülkeye hizmet eden gerçek cumhuriyetçi, bu ülke için çalışan gerçek milliyetçidir. Lafla, Cumhuriyetçi, Milliyetçi olunmaz. "

Kaynak: (ntv.com.tr) - ntv.com.tr Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı