301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
11 Mart 2015 - Çarşamba 22:38 Bu haber 2966 kez okundu
 
Ak Parti Malkara Gençlik Kolları Başkanı Çağlar Çam oldu
Adalet ve Kalkınma Partisi Malkara Gençlik Kolları 4. Olağan Kongresi'nde Gençlik Kolları Başkanı seçilen Çağlar Çam, Malkara ve Tekirdağ'da Ak Parti'nin başarısı için ekibiyle birlikte mücadele edeceğini söyledi.
SİYASET Haberi
Ak Parti Malkara Gençlik Kolları Başkanı Çağlar Çam oldu

11 Mart 2015 Çarşamba saat 20.00'de Malkara Halk Eğitim Merkezi Salonu'nda gerçekleştirilen Ak Parti Malkara 4. Olağan Gençlik Kolları Kongresi'ne Ak Parti İl Başkanı Ahmet Akçay, İlçe Başkanı Bulut Yıldırım, Tekirdağ Milletvekili Aday adayları, Ak Parti Belediye Meclis Üyeleri, Tekirdağ İl Gençlik Kolları Başkanı ve Başkan Yardımcısı, Kadın Kolları üyeleri ile Ak Parti İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ve partililer katıldı.

Divan Başkanlığını İl Gençlik Kolları Başkanı Cem Karaca'nın yaptığı kongre saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Ardından okunan Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun mesajı salondan büyük alkış alırken, devamında Ak Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Abdurrahim Boynukalın'ın mesajı okundu. İzmir'de olduğu için kongreye katılamayan Ak Parti Malkara Gençlik Kolları Üyesi Okaycan Adanır da gönderdiği telgrafla kongrenin hayırlı olmasını diledi.

Çağlar Çam, " Malkara'da Ak kadroların ilk 11 oyuncularını belirliyoruz."

Kongrede katılımcılara hitap eden Ak Parti Malkara Gençlik Kolları Başkanı Çağlar Çam, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yıllar önce " Biz gençlerimizi yedek kulübesinde değil, ilk 11'de görmek istiyoruz" diyerek, gençlerin teşkilattaki yerinin önemini ortaya koyduğunu söyledi. Ak Parti Malkara gençlik kolları olarak bu sözü slogan haline getirdiklerini ifade eden Çam, "Malkaramızın Ak Kadrolarının ilk 11 oyuncularını belirlemek için buraya toplandık." diye konuştu.

 

Bulut Yıldırım : "Ak Gençler Zalime karşı dik durun, mazlumu koruyun"

Daha sonra Ak Parti Malkara İlçe Başkanı Bulut Yıldırım partililere hitap etti. Konuşmasında Ak Partili gençlerin Türk siyasetinde örnek bir gençlik portresi çizdiğini söyleyen Yıldırım, gençlerin Türk Siyasetini şu an içinde bulunduğumuz durumdan çok daha üst noktalara taşıyacaklarına inandığını belirtti. Yıldırım konuşmasının sonunda gençlerden zalime karşı dik durarak mazlumu korumalarını istedi.

 

Ahmet Akçay : "Yeni Türkiye Güçlü Gelecek için gençlerimizle el ele vereceğiz"

Kongrede partililere hitap eden, Ak Parti Tekirdağ İl Başkanı Ahmet Akçay, siyaset hayatında en önemli değerin insan olduğunu söyleyerek, gençlere insanları kazanmalarını ve dostluklarını pekiştirmelerini tavsiye etti. Akçay, 7 Haziran seçimlerinde " Yeni Türkiye Güçlü Gelecek" sözünün partinin seçim sloganı olacağını sözlerine ekledi. Ak Parti İl Başkanı, seçimle ilgili olarak, "Bunu hep beraber başaracağız. Gireceğimiz seçim çok önemli. İnşallah canla başla çalışacağız ve Malkara'da ve Tekirdağ'da Ak Parti'yi birinci parti yapacağız. " diyerek sözlerine son verdi.

Konuşmaların ardından Ak Parti Malkara Gençlik Kolları başkan ve yönetim kurulu'nun seçimi için oylamaya geçildi. Tek Listeyle girilen seçimde Çağlar Çam Gençlik Kolları Başkanı olurken, yönetim kurulu ise şu isimlerden oluştu:

AK PARTİ MALKARA GENÇLİK KOLLARI :

Çağlar Çam (Gençlik Kolları Başkanı) - Ferhat Demirbacak - Yusuf Aşan - Mesut Alakara - Onur Demir - Şahin Eker - Emre Aytaç - Abdulvahap Deniz - Uğur Balkır - Aşkın Işık - Ömer Tulumcu - Okay Can Adanır -Emre Ünal -Safa Keskinbaş - Mehmet Kıvanç - Semih Yalçın - Yaşar Ağlatma - Tufan Altın - Necmi Çarpan - Erol Kılkış - Uğur Kesici - Yasin Aşan - İrfan Mollasüleyman - Özgür Demirbacak - Umut Demirbacak

Kaynak: (ntv.com.tr) - ntv.com.tr Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı