301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
22 Şubat 2015 - Pazar 19:13 Bu haber 1271 kez okundu
 
Ak Partili aday adayı Malkara’da konuştu
Genel seçimleri öncesinde AK Parti’den Tekirdağ Milletvekili Aday Adayı olarak yola çıkan Eski Kapaklı Belediye Başkan Adayı Ömer Karadeniz, ziyaret ettiği Malkara’da açıklamalarda bulundu.
SİYASET Haberi
Ak Partili aday adayı Malkara’da konuştu

Ak Parti İlçe Başkanlığında düzenlenen ziyarette, İlçe Başkanı Bulut Yıldırım, Belediye Meclis Üyesi Uğur Eker, İlçe Başkan Yardımcıları Recep Kartay ve Sevcan Yıldız ile parti yönetim kurulu üyeleri yer aldı.

      Ak Parti İlçe Başkanı Yıldırım, Ömer Karadeniz’in Tekirdağ Ak Parti’nin öne çıkan isimlerinden olduğunu belirterek, aday adaylığını memnuniyetle karşıladıklarını belirterek, inşallah kendisini milletvekili olarak görürüz, başarılar diliyorum, dedi.

      Yıldırım’ın ardından, partililere hitap eden iş adamı Ömer Karadeniz, kısaca kendisini tanıtıp, siyasi geçmişinden bahsederek, “ Kuruluşundan bu yana partimizin yönetimindeyim. 2014 yerel seçimlerinde Ak Parti Kapaklı Belediye Başkan adayı oldum. 22 bin haneyi bilfiil ziyaret ettim. Ciddi bir çalışma idi. Seçimi kaybettik, ama pes etmedik. Siyasette hedefin nedir? Derseniz, milletime hizmet etmektir. Millete hizmet etmek, en büyük şeref olduğu için adayım. Siyaset,  Millet sevdasıyla yapılır. Önemli olan bu fani âlemde bir eser bırakmaktır, dedi. Ak Parti iktidarı öncesi Türkiye’nin ekonomik durumunu değerlendiren Karadeniz, “2002 öncesinde İMF’den borç alan ülkemiz. Bugün gelinen noktada İMF’ye borç vermektedir. Ak Parti iktidarında Türkiye yeniden küllerinden doğmuştur.  Bugün burada olmamızın, yollara düşmemizin nedeni Ak Parti ile yakalanan istikrarın devamı içindir, dedi. Cumhuriyet tarihinde üst üste tek başına iktidar olan parti’nin Ak Parti olduğunu dile getiren Karadeniz, bu başarının elde dilmesinde teşkilatların rolü ve önemi çok büyüktür. Partiyi başarıya taşıyan teşkilatlardır, şeklinde konuştu. Milletim görev versin ya da vermesin hizmetindeyiz” dedi.

Haber - Saygın Gazetesi

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı