301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
26 Mart 2015 - Perşembe 23:38 Bu haber 1146 kez okundu
 
'APARTMANLARIMIZ OKUTACAK SÜLEYMANPAŞA’NIN FİLİZLERİ YETİŞECEK' PROJESİNİN İLK PLAKETİ ASILDI
GÜNDEM Haberi
'APARTMANLARIMIZ OKUTACAK SÜLEYMANPAŞA’NIN FİLİZLERİ YETİŞECEK' PROJESİNİN İLK PLAKETİ ASILDI

MELTEM KAY 
TEKİRDAĞ (İHA) - Tekirdağ merkez ilçe Süleymanpaşa Belediyesi’nin öncülük ettiği, 'Apartmanlarımız Okutacak Süleymanpaşa’nın Filizleri Yetişecek' projesinin ilk plaketi 100. Yıl Mahalllesi Batı Sokak Abide Apartmanı'na asıldı. 
Her daireden alınan sembolik bir rakamın birleşerek Süleymanpaşa'da ikamet eden bir üniversite öğrencisine burs olarak geri dönmesi fikriyle başlatılan 'Apartmanlarımız Okutacak Süleymanpaşa’nın Filizleri Yetişecek' projesi vatandaşlardan büyük ilgi gördü. 'Apartmanlarımız Okutacak Süleymanpaşa’nın Filizleri Yetişecek' projesi dahilinde gönüllü olan apartmanlar bursiyer öğrencilerini seçmeye başladı. 
İlk olarak 100. Yıl, Hürriyet ve Değirmenaltı Mahallelerinde uygulanmaya başlayan proje meyvelerini vermeye başladı. Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat da projeye destek olan apartmanlardan birini 100. Yıl Mahallesi Muhtarı Ali Rıza Açıkgöz ile ziyaret ederek plaketi apartman duvarına astı.

İLK PLAKET 100. YIL MAHALLESİ’NE
100. Yıl Mahalllesi Batı Sokak Abide Apartmanına gelen Başkan Eşkinat, duyarlılıklarından dolayı apartman yöneticisi ve sakinlerine teşekkür etti. Projeye dahil olan apartmanlar için hazırlanan plaketi asan Başkan Eşkinat, "Burada gösterdiğiniz duyarlılık ileride vatandaşlara örnek olacak. Bu davranış paylaşımın en güzel şeklini ifade ediyor. Sizin sayenizde bir gencimizin eğitimine katkı sağlanacak. Bir filiz yetişecek binlerce insana hizmet edecek. Eğitime verdiğiniz katkıdan dolayı hepinizi kutluyorum. İnanıyorum ki Süleymanpaşa’da sizin gibi yüzlerce duyarlı apartman gençlerine destek olacak" dedi.

 

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı