301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
05 Mart 2015 - Perşembe 17:56 Bu haber 1548 kez okundu
 
Atatürk Ortaokulu'ndan "Mekik Günü" etkinliği
Malkara Atatürk Ortaokulu Okul Aile Birliği tarafından, okulun ihtiyaçlarını karşılamak üzere Mekik Günü etkinliği düzenlendi.
EĞİTİM Haberi
Atatürk Ortaokulu'ndan

5 Mart 2015 Perşembe günü saat 12.00'de okul bahçesinde kurulan stantlarda Okul Aile Birliği ve yardımsever velilerin işbirliğiyle pişirilen mekikler, halka satıldı. 2 Çuval un kullanılarak yapılan mekikler vatandaşların yoğun ilgisi sayesinde kısa sürede tükendi. Etkinliği organize eden Okul Aile Birliği Başkanı Emine Gürsoy malkaram.com'a yaptığı açıklamada, okula gelir sağlamak için bu tür etkinlikleri belli zamanlarda düzenlediklerini kaydetti. Gürsoy, Yönetim Kurulu Üyeleri Aysun Gündoğan, Özlem Esen ve etkinlikte görev alan diğer öğrenci velilerine destelerinden dolayı teşekkür etti. Emine Gürsoy, etkinliğe maddi destek sağlayan, Aile Kasabı Hasan Ergen'e, Kaya Lahmacun Fırını'na, Sağlamtaşlı esnaf Mehmet Tezcan'a, Erenler Ekmek Fırını'na ve para yardımında bulunan Yavuz Çimendereli'ye de ayrıca teşekkür etti.

Atatürk Ortaokulu Müdürü Murat İşcan da, bu etkinliğin gerçekleşmesini sağlayan Okul Aile Birliği ve görev alan öğrenci velilerine teşekkür ederken, organizasyona destek olan firma ve şahıslara yardımlarından dolayı minnettar olduklarını dile getirdi.

 

Kaynak: (ntv.com.tr) - ntv.com.tr Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı