301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
08 Eylül 2020 - Salı 14:01 Bu haber 302 kez okundu
 
BAŞKAN ALBAYRAK, MALKARA MESAİSİNDE
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, sabah erken saatlerde başladığı Malkara İlçesi mesaisinde bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu.
GÜNDEM Haberi
BAŞKAN ALBAYRAK, MALKARA MESAİSİNDE

Malkara İlçesine bağlı Karaiğdemir Mahallesini ziyaret ederek mesaisine başlayan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, burada Mahalle Muhtarı Hüseyin Turhallı ve mahalle sakinleri ile bir araya gelerek görüş alışverişinde bulundu.  

Başkan Albayrak, TESKİ ve Fen İşleri Dairesi'nden Malkara'da Yapılan Çalışmalar ve Projeler İle İlgili Brifing Aldı

Daha sonra Malkara Çavuşköy'de bulunan Et Kombina Tesisinde incelemelerde bulunan Başkan Albayrak, Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi'nin (TESKİ) Malkara İlçesi'nde devam eden ve planlanan altyapı yatırımlarıyla ilgili TESKİ Malkara Şube Müdürü Nazmi Sağdıç'tan brifing aldı.

Başkan Albayrak, ikinci brifingini Fen İşleri Dairesi Başkanı Metin Pakdil'den aldı. Pakdil, Malkara İlçesi'ndeki yol ağlarıyla ilgili devam eden ve planlanan çalışmalar konusunda Başkan Albayrak'a brifing verdi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, yatırım değerlendirme toplatılarının ardından Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul'u da makamında ziyaret ederek bir süre görüştü. Ziyaret sonrası Malkara Belediye Binasında, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve TESKİ'nin yapacağı çalışmalar ile ilgili değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi'nin, tüm birimleri ile Tekirdağ il genelinde 11 ilçede altyapı ve üstyapı çalışmalarına aralıksız devam ettiğini belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, "Bugünkü mesaimizi Malkara İlçemize ayırdık. Malkara'da devam eden gerek TESKİ gerekse de Büyükşehir olarak yaptığımız çalışmaları yerinde inceledik ve ilgili personelimizden çalışmalar ile ilgili bilgi aldık, yatırımlarımızı en hızlı bir şekilde hizmet olarak halkımıza ulaştırmanın planlamasını gerçekleştirdik. Mahalle muhtarlarımızı dinledik, taleplerini aldık ve mahallelerine yapılacak çalışmalar ile ilgili değerlendirmelerde bulunduk. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, tüm ekipleriyle Tekirdağ için gece gündüz çalışmaya devam ediyor, bundan sonra da aynı kararlılık ve azimle de çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz" dedi.

Başkan Albayrak'a Malkara temaslarında TESKİ Genel Müdürü Dr. İbrahim İçöz, Başkan Danışmanı Sertaç Alkaya, Fen İşleri Dairesi Başkanı Metin Pakdil ve ilgili dairelerin teknik personelleri eşlik etti.

Başkan Albayrak, Muhtarlarla Bir Araya Gelerek Görüş Alışverişinde Bulundu

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Malkara temasları kapsamında Malkara ilçesinde görev yapan muhtarlarla bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunuldu.

Başkan Albayrak, Malkara Belediyesi'nde gerçekleştirilen toplantıda, Sağlamtaş Mahallesi Muhtarı Mehmet Bilgin, Çimendere Mahallesi Muhtarı Raşit Günay, Karacahalil Mahallesi Muhtarı Saadettin Topçu, Gözsüz Mahallesi Muhtarı Mehmet Baltacı, Elmalı Mahallesi Muhtarı Hasan Çinko ve Balabancık Mahallesi Muhtarı Rıdvan Adanalı ile bir araya gelerek, muhtarların mahalleleri ile ilgili talep ve önerilerini dinledi, yapılacak çalışmalar ile ilgili görüş alışverişinde bulundu. Taleplerle alakalı değerlendirmelerde bulunan Başkan Albayrak, Büyükşehir Belediyesi tarafından Malkara ilçesinde hayata geçirilen ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında muhtarlara bilgi verdi. Malkara'da gerçekleştirilen yatırım ve projeler için memnuniyetini ifade eden muhtarlar da başta Başkan Albayrak olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür etti.

"Güzel Kentimizi Kalkındırmak Adına Çalışmalarımızı Sürdüreceğiz"

Muhtarlarla oldukça verimli bir toplatı gerçekleştirdiklerini belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, "Demokrasimizin ilk halkasını oluşturan muhtarlarımız, bizim için değerli birer yol arkadaşıdır. Bugün Malkara ilçemizde görev yapan mahalle muhtarlarımız ile bir araya geldik ve yapılan çalışmalarla ilgili değerlendirmelerde bulunduk. Muhtarlarla iş birliği içerisinde güzel kentimizi kalkındırmak adına çalışmalarımızı sürdüreceğiz" dedi.  
HABER:T.B.Ş.BELEDİYESİ

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı