301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
15 Mayıs 2019 - Çarşamba 09:27 Bu haber 305 kez okundu
 
Başkan Kadir Albayrak Sahurda Vatandaşlarla Buluşmaya Devam Ediyor
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Süleymanpaşa ilçesine bağlı İnecik Mahallesi'nde düzenlenen sahur programına katılarak vatandaşlarla birlikte oruca niyetlendi.
GÜNDEM Haberi
Başkan Kadir Albayrak Sahurda Vatandaşlarla Buluşmaya Devam Ediyor

Sahur programına Başkan Kadir Albayrak'ın yanı sıra; TESKİ Genel Müdür Vekili Dr. İbrahim İçöz, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Neşat Erdoğan, Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Behçet Atlı, İnecik Mahalle Muhtarı Sabri İşlek ve çok sayıda vatandaş da yer aldı.

Programda konuşma yapan Başkan Kadir Albayrak, Ramazan ayının maneviyatını İnecik halkı ile paylaşmaktan büyük bir mutlu olduğunu belirterek, "Ramazan ayı sevginin, dayanışmanın, kardeşliğin ayıdır. Biz de Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak her sene olduğu gibi bu sene de, düzenlediğimiz sahur programları ile siz değerli vatandaşlarımızla buluşuyoruz.  Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak birinci hizmet dönemimizde gerçekleştirdiğimiz yatırım ve projelerimize, ikinci hizmet döneminde de devam ederek Tekirdağ'ı daha da ileriye taşıyacağız. Ben, bu gece burada bizimle olan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum, dedi.

Başkan Kadir Albayrak,  sahur programında ayrıca vatandaşların öneri ve taleplerini de dinleyerek, kendilerine ikinci hizmet döneminde yapılacak projeler ile ilgili bilgi verdi.

 

HABER:T.B.BELEDİYESİ

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı