301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
25 Mayıs 2016 - Çarşamba 15:30 Bu haber 4215 kez okundu
 
Başkan Mandalı Kapaklı Belediyesi Ortaokulu'nun Düzenlediği Türk Halk Müziği Konserine Katıldı
Kapaklı Belediye Başkanı İrfan MANDALI 23 Mayıs Pazartesi günü Saat 20:00’de Özel ÇOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonunda düzenlenen Türk Halk Müziği Konserine Katıldı.
REKLAM Haberi
Başkan Mandalı Kapaklı Belediyesi Ortaokulu'nun Düzenlediği Türk Halk Müziği Konserine Katıldı

Kapaklı Belediyesi Ortaokulu Müzik Öğretmeni Nurşin Tuğba Yıldız Şefliğinde okul öğrencilerinden oluşan koro sahnede gösterdikleri performansla büyük beğeni topladılar. Birbirinden güzel Anadolu ve Rumeli türkülerinin seslendirildiği konserde, gecenin sonunda öğrencilerin performansı ayakta alkışlandı.

Konser sonrası Kapaklı Belediyesi Ortaokulu’na katkılarından dolayı Belediye Başkanı İrfan Mandalı'ya plaket takdim edildi.

Konserde konuşan Başkan Mandalı eğitime her zaman destek olduklarını söylerken, “Kapaklı Belediyesi Ortaokulu futbolda oldukça başarılı sonuçlar aldı. Bizlerde belediye olarak okulumuzu destekledik. 5 yıldızlı otellerde konaklama imkanı sağladık. İl birinciliğinin ardından bölge şampiyonu olan takımımız ardından Türkiye şampiyonasına gitti. Şansız bir şekilde şampiyonaya veda etseler de onlar bizim gönüllerimizin şampiyonu” dedi.

 

kaynak : http://www.kapakli.bel.tr/

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı