301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
01 Haziran 2016 - Çarşamba 11:33 Bu haber 3604 kez okundu
 
Başkan Mandalı Karanfil Anaokulu Öğrencileri Tarafından Düzenlenen Yıl Sonu Etkinliğine Katıldı
Kapaklı Belediye Başkanı İrfan MANDALI Kapaklı Karanfil Anaokulu öğrencileri tarafından düzenlenen yılsonu etkinliğine katıldı.
REKLAM Haberi
Başkan Mandalı Karanfil Anaokulu Öğrencileri Tarafından Düzenlenen Yıl Sonu Etkinliğine Katıldı

GURUR DUYACAĞINIZ BİR GÖSTERİ HAZIRLADIK

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan program, Karanfil Anaokulu Müdürü Sibel Altın’ın açılış konuşmasıyla devam etti. Programda konuşan okul müdürü Altın, “Yoğun geçen bir senenin ardından sizlere sevgili öğretmenlerim ve minicik çocuklarımızla bir etkinlik hazırlayalım dedik ve başladık çalışmaya.Bıkmadan usanmadan ve yorulmadan birazdan izleyeceğiniz ve bazen güleceğiniz bazen de alkışlamaktan kollarınızın kopacağı ama çocuğunuzu ve çocuklarımızı gördükçe gurur duyacağınız bir gösteri hazırladık.

Bu yüzden sizler aile olarak çocuklarınızın gelecekte iyi bir birey olması yönünde göstereceğiniz çaba hem ülke için hem de sağlıklı toplumların oluşması yönünde temel oluşturacaktır. Bizlerin öğretmen olarak sizlerden isteğimiz komşularınızda, mahallenizde, akrabalarınızda okul öncesi eğitimi almamış çocuklar varsa onların ailelerine okul öncesi eğitim almaları yönünde özendirmeniz bizleri sevindirecektir” dedi.

GÖSTERİLER BEĞENİYLE İZLENDİ

Konuşmaların ardından okul öğrencilerinin gösterileri sahne aldı. Dostluk öğlenci sınıfı Sandalye Dansı, Kardeşlik Sabah Sınıfı Kovboy, Mutluluk Sabah Sınıfı Kafkas Dansı, Dostluk Sabah Sınıfı Sirk Gösterisi, Barış Sabah Sınıfı Tr akya Mendil Havası ve Zeybek, Kardeşlik Öğrenci Sınıfı Latin dansı, Mutluluk Öğlenci Sınıfı 7 Bölge Türkiye, Sevgi Öğlen Sınıfı Anadolu Ateşi, Sevgi Sabah Sınıfı (Kızlar) Roman Dansı, Barış Öğlenci Sınıfı Dünya Çocukları, Sevgi Sabah Sınıfı (Erkekler) Ay-Yıldız gösterisi ile izleyenlerin beğenisini topladı.Programda okul aile birliği yönetimine okula katkılarından dolayı plaket takdim edildi.

 

kaynak : http://www.kapakli.bel.tr/

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı