301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
18 Şubat 2015 - Çarşamba 17:56 Bu haber 1138 kez okundu
 
Belediyeden Mustafa Gündüz'e Ziyaret
13 Şubat'ta İlçe Seçim Kurulu'ndan mazbatasını alarak göreve başlayan Malkara Ziraat Odası Başkanı Mustafa Gündüz, makamında tebrikleri kabul ediyor. Son olarak 18 Şubat 2015 Çarşamba günü Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul Mustafa Gündüz'ü makamında ziyaret etti.
GÜNDEM Haberi
Belediyeden Mustafa Gündüz'e Ziyaret

Gerçekleştirilen ziyarette Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul'a, Belediye Başkan Yardımcıları Bahaettin Cömert, Celal Yılmaz, Kent Konseyi Başkanı Ali İhsan Uslu ve Belediye Meclis Üyesi Afşin Turan eşlik etti. Malkara Ziraat Odası Yönetim Kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu ziyarette Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Mustafa Gündüz'ü tebrik ederek görevinde başarılar diledi. Ziraat Odası Başkanı Mustafa Gündüz de, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, çiftçinin daha iyi şartlara kavuşmasını sağlamak için belediye ve diğer kurumlarla birlikte çalışarak, Ziraat Odası'nı çok daha aktif bir hale getireceklerini söyledi.

Cüneyt Aydın da, Mustafa Gündüz'ü ziyaret etti

İlçe Emniyet Müdürü Cüneyt Aydın da, Mustafa Gündüz'ü ziyaret etti. Cüneyt Aydın'ın ziyareti Belediye Başkanının ziyaretiyle aynı zamana denk gelirken, İlçe Emniyet Müdürü başarı dileklerini Mustafa Gündüz'e iletti.

Kaynak: (ntv.com.tr) - ntv.com.tr Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı