301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
02 Haziran 2016 - Perşembe 16:24 Bu haber 3408 kez okundu
 
Beşiktaşlılardan muhteşem gece
Malkara Beşiktaşlılar Derneği Yönetim Kurulu tarafından düzenlenen “Şampiyonluk Yemeği” büyük bir katılımla gerçekleştirildi.
SPOR Haberi
Beşiktaşlılardan muhteşem gece

GECEYE BÜYÜK İLGİ

Bahar Turistik Tesislerinde dernek yararına düzenlenen gecede 400’ü aşkın siyah – beyaz taraftar ile davetliler Malkara Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Osman Alcan ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından kapıda karşılandı.

Geceye; Malkara Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Osman Alcan ve Yönetim Kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ve Eşi Seda Yurdakul, Belediye Başkan Yardımcıları Bahaettin Cömert ve Celal Yılmaz, Siyasi Partilerin Başkan ve Yöneticileri, Oda, Dernek ve STK Başkan ve Yöneticileri, Malkara Fenerbahçe ve Galatasaray Dernek Başkanları ve yöneticileri ile çok sayıda Beşiktaşlı taraftar katıldı.

YÜREĞİMİZLE YAŞIYORUZ BEŞİKTAŞ’A OLAN AŞKIMIZI

Dernek Başkanı Osman Alcan gecede yaptığı açılış konuşmasında;

“Sporun Evrensel değerleri olan sevgi, dostluk ve barış ilkeleri etrafında siz değerli dostlarla buluşup, “Renklerimiz ayrı ama gönüllerimiz bir olsun“ sloganıyla yola çıktığımız, Sempatinin, Gönüllerin ve Ligin Şampiyonu Beşiktaş’ımızın bu geceki yemeğine gelerek bizleri onurlandırdığınız için Şahsım ve Yönetim Kurulu adına hepinize hoşgeldiniz der, saygılar sunarım...

Sevdanın bir tarifi yoktur, herkes yüreği kadar yaşar sevdasını, yüreğimizle yaşıyoruz Beşiktaş’a olan aşkımızı...

Bu organizasyonda maddi, manevi emeği geçen tüm dostlara ve arkadaşlara canı gönülden teşekkür ederiz.

Ayrıca bu güzel geceyi gerçekleştirmemiz için imkan sağlayan Bahar Tesislerine teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz” diye konuştu.

İŞ ADAMLARINDAN BÜYÜK JEST

Ünal Peynircilik sahibi İş Adamı Adnan Sungur, Süt Üreticileri Birliği Başkanı Osman Turgutlugil ve Günay Pano Mustafa Günay hediye çekilişi için dağıtılan nazar boncuklarının kalan kısmını satın alarak Malkara Beşiktaşlılar Derneğine büyük bir jest yaptılar.

HEDİYE ÇEKİLİŞİ

Beşiktaşlılar Derneği Denetim Kurulu üyesi Onur Akıncı tarafından dernek yararına yapılan ve birbirinden değerli sponsorların hediyeleriyle katkı sağladığı çekilişte hediyeleri kazanan tahlililer gecede çifte mutluluk yaşadı.

GECENİN EN ŞANSLISI

Hediye çekilişinin en çok anlam taşıyan hediyesi şampiyonluk formasının sahibi Mustafa Günay oldu. Gecenin en şanslı Beşiktaşlısı hediyesini Malkara Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Osman Alcan ve Yönetim Kurulu üyesi Cengiz Uysal’ın elinden aldı.

RENK KATTI

Malkara Beşiktaşlılar Derneği şampiyonluk gecesinde sahne alan Tuğçe Haşimoğlu seslendirdiği şarkılarla geceye ayrı bir renk kattı.

Unutulmaz bir gece yaşayan siyah – beyazlı taraftarlar şampiyonluk gecesini doyasıya yaşadılar.

Haber – (Onur Akıncı – (malkaram.com)

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı