301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
27 Mayıs 2016 - Cuma 23:33 Bu haber 1540 kez okundu
 
Beton uygulamaları kent mobilya sergisi
Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ) Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü Yeşil Mimarlar Topluluğu koordinatörlüğünde ‘Reaktif Pudra Betonu-Wash Beton Uygulamaları Kent Mobilyası Sergisi’ düzenlendi.
GÜNDEM Haberi
Beton uygulamaları kent mobilya sergisi

Peyzaj Mimarlığı Bölümü ile Mimarlık Bölümü öğrencilerinin oluşturduğu 11 grubun yaptığı çalışmaların sergilendiği açılışa, Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Aslı Korkut, Dekan Yardımcıları Doç. Dr. Murat Özyavuz, Doç. Dr. Tuğba Kiper ile Öğretim Üyeleri ve öğrenciler katıldı.


Liflerle güçlendirilmiş, çok düşük su, çimento oranına sahip, silis dumanı, süper akışkanlaştırıcı ince öğütülmüş kum içeren yüksek dayanıklı kompozit bir malzeme olan Reaktif Pudra Betonundan ve Wash Betondan şehir bankları, su yolu, bisiklet parkı, stopark gibi yapılar ortaya koyan öğrencilerin yaptığı çalışmalar katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü.


Sergide grupların yaptığı uygulamaların yapım aşamalarını gösteren kısa videonun izlenilmesinin ardından katkılarından dolayı Sağlamtaş Prefabrik Genel Müdürü Celal Çelik ile Öğretim Görevlisi Ahmet Bal’a teşekkür belgeleri takdim edildi.

 

Haber: TEKİRDAĞ (İHA)

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı