301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
30 Mayıs 2016 - Pazartesi 17:32 Bu haber 2068 kez okundu
 
Bilal Temurtaş, yeniden başkan
Bilal Temurtaş, tek liste girdiği Malkara Muhtarlar Derneği seçimli genel kurulunda güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi.
GÜNDEM Haberi
Bilal Temurtaş, yeniden başkan

Muhtarlar Derneği Olağan Genel Kurulu muhtarların katılımıyla dernek binasında gerçekleştirildi. İlk olarak üyelerin oylarıyla Divan Kurulu Başkanlığına Camiatik Mahallesi Muhtarı Recai Öztürk seçildi. Toplantıda açılış konuşmasını yapan mevcut dernek başkanı Bilal Temurtaş, 2014-2016 yılı faaliyet raporunu okudu; “Hepimizce bilindiği gibi, çağımızın önemli gelişmelerinden biri de sivil toplum örgütlenmesinin toplumsal yaşamlarımızdaki etkileridir.   Sivil Toplum Örgütleri, ulusal ve toplumsal yararları ön planda tutan devlet ile toplum arasındaki bağlardır. 23 Haziran 2014 tarihinde olağan üstü genel kurul seçimiyle göreve gelen yönetimimiz derneğimize yakışır sorumluluk bilinci ile görevini yerine getirmiştir.  Amacımız, ortak gelecekte aynı hedeflere birlikte ulaşmak ve toplumsal dayanışmamızı daha nitelikli bir yapıda güçlendirmektir.”     

Yapılan seçimde tek liste ile  Bilal Temurtaş, muhtarların güven oyunu bir kez daha alarak yeniden başkanlığa seçildi. Muhtarlar Derneği Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu: 

YÖNETİM KURULU (ASİL): Bilal Temurtaş – Şenol Uysal – Recai Öztürk – Süleyman Galata – Ünal Arslan – Oktay Ata – Rasim Öztürk.

YÖNETİM KURULU (YEDEK): Hasan Arslan – Necmettin Kaya – Necmi Albayrak – Ahmet Gündüz – Yusuf Yılmaz – Hasan Çinko – Hasip Top.   

DENETİM KURULU (ASİL): Kamik Kabak – Ethem Öner – Hikmet Sözbilir – Şadan Kaval – Akgül Öztürk – Şerif Keskin.

Haber - (Hüseyin Tayyar)

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı