301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
12 Mart 2015 - Perşembe 00:03 Bu haber 3010 kez okundu
 
Bu Gençlik Davasına Adanmış
SİYASET Haberi
Bu Gençlik Davasına Adanmış

AK Parti Çorlu Gençlik Kolları 4. Olağan kongresi gerçekleşti. Kongreye Tekirdağ Milletvekili Özlem Yemişçi, İlçe Başkanı İsmet ALBAYRAK, İl Gençlik Kolları Başkanı Av. Cem KARACA, İlçe Koordinatörü Adnan ARSU, AK Parti Çorlu Kadın Kolları Başkanı Dilek Aktolun ve partililer katıldı.


Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda gerçekleştirilen kongrede divan başkanlığına Akparti İl gençlik kolları başkanı Cem Karaca, divan üyeliklerine ise, Emrah Oğuzhan, Gökay Güleç, Nihat Tardu Serhat Çolak, oy birliği ile seçildi.


Saygı duruşu ve istiklal marşımızın okunması sonrasında protokol konuşmalarına geçildi. İlk konuşmayı yapılan Akparti Çorlu gençlik kolları başkanı Adnan Tekin “Akparti Çorlu Gençlik kolları 4. Olağan kongremize hoş geldiniz sefalar getirdiniz” dedi.


Bu Görev Bize Nasip Oldu
Çorluspor1947 spor kulübü genç taraftarlarının da katıldığı Akparti Çorlu Gençlik Kolları olağan kongresine konuşmasına devam eden Adnan Tekin “12 yıldır sürdürdüğümüz mücadelemizde bugün gençlik kolları başkanlığı görevi bize nasip oldu, yıllardır partimizin her kademesinde görev almış kardeşiniz olarak bugün bu görevin de sorumluluğunun farkındayız” dedi.

Bize Düşen görevin Farkındayız
Adnan Tekin; “7 Haziran’da Türkiye çok önemli bir seçime girecek, Türkiye başkanlık seçimini oylayacak, Türkiye 2023 hedefine giden yolda en kritik virajı dönecek, biz bu virajda bize düşen sorumluluğun bize düşen misyonun ve bize düşen görevin farkındayız, her şeyden önce bunun bilinmesini isterim” dedi.


Biz Dava Adamıyız, Adanmış Adamlarız.
Salonda bulunanları yoğun tezahüratları arasında konuşmasına devam eden Akparti Çorlu Gençlik Kolları Başkanı Adnan Tekin; “Akparti gençlik kollarındaki arkadaşlarım her şeyden önce birer dava adamıdır, inanmış adamlardır, adanmış adamlardır” dedi.


Bizim davamız Alemi İslam Davasıdır
Adnan Tekin “Ben gönülden inanıyorum ve burada bulunan genç arkadaşlarım adına söz veriyorum; bizim davamız ilahi kelimetullah davasıdır, alemi İslam davasıdır” dedi.


Büyük Türkiye Hayalini Gerçekleştireceğiz
Akgençliğin hiçbir zaman, küçük davası, küçük kavgaları asla olmayacaktır, Ak gençlik; büyük medeniyet tasavvufunun gereği olan yeniden büyük Türkiye hayalini gerçekleştirecektir ve buna da kesin olarak iman etmiş bir gençliktir” dedi.


Özlem Yemişçi Teşekkür Etti
İlçe gençlik kolları başkanı Adnan Tekin’in konuşması sonrasından kürsüye gelen Akparti Tekirdağ Milletvekili Özlem Yemişçi “Biz halkımıza ve gençlerimize güveniyoruz, ben burada gençlerimize teşekkür ederken bir teşekkürü de bu gençlerimizi yetiştiren anne ve babalara teşekkür etmek istiyorum Allah onlardan razı olsun ülkesine böyle sahip çıkan siyasetine böyle sahip çıkan gençleri yetiştirdikleri için Allah onlardan razı olsun” dedi.


Akparti Çorlu Gençlik Kolları Başkanlığı için yapılan olağan 4. kongresinde tek liste seçime giden Adnan Tekin kullanılan oyların tamamını alarak yeni başkan oldu.


Akparti Çorlu Gençlik Kolları yönetimi şu isimlerden oluştu.
Adnan Tekin,  Burak Karcı, Mehmet Avcı, Reyhan Yayla Tok, Murat Hekim, Berat Aslan, Ferhat Çolak, Kadir Çakan, Burak Eren, Erdem Dal, Uğur Kurt, Emine Keskin, Dilara Vardoğan, Fahrettin Uzun, Aylin gedik, Merve öztanrıkulu, yasemin karakaş, Samet mutlu, metin dursun, ali köklü, ahmet cemil damlayıcı, selim kuyu, bayram çolaker, turan kayalı, Erdoğan bektaş, kaan yıldız, kıyasettin çetinkaya Berkay karahan, oğuz ay, helen    aldemir.
 

Kaynak: (trthaber.com.tr) - trthaber.com.tr Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı