301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
04 Haziran 2016 - Cumartesi 12:38 Bu haber 2143 kez okundu
 
Bu Üç’lü Çok Beğenildi
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi 52. Uluslararası Tekirdağ Kiraz Festivalinin 3. gününde de sevilen isimleri misafir etti.
REKLAM Haberi
Bu Üç’lü Çok Beğenildi

Festivalin 3. günü Deniz Akkaya, Pascal Nouma ve Kadir Çöpdemir’in konuk olduğu sahil dolgu alandaki amfi tiyatro,  yine sevilen isimleri görmek isteyen vatandaşlarla doldu taştı. Düzenlenen programa Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Oral Karakaya, Daire Başkanları, Şube Müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

“Bu Üç’lü Çok Konuşulur” isimli programda ünlü radyocu Kadir Çöpdemir’in Pascal Nouma ve vatandaşlarla girdiği diyalog eğlenceli anlara sahne oldu. Çöpdemir,  radyo programları yaparken başından geçen ilginç anıları paylaşınca amfi tiyatroda kahkalar yükseldi. Amfi tiyatroyu dolduran Pascal Nouma hayranları da bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Deniz Akkaya’nın sunumu ile gerçekleşen “Bu Üç’lü Çok Konuşulur” beğeni toplayarak büyük alkış aldı. Büyük alkış alan programın ilerleyen dakikalarında Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak sahneye davet edildi. Albayrak’la sohbet eden ekip gösterilen ilgi ve organizasyondan dolayı emeği geçen herkese teşekkür ettiler.

Başkan Albayrak program sonunda ekibe teşekkür ederek çiçek takdim etti. Deniz Akkaya, Pascal Nouma ve Kadir Çöpdemir Tekirdağlıların samimiyetinden ve sıcaklığından bahsederek katılan herkese teşekkür ettiler. Program sonrası vatandaşlar ünlü isimlerle hatıra fotoğrafı çektirdiler.

kaynak : http://www.tekirdag.bel.tr/

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı