301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
27 Mayıs 2016 - Cuma 16:28 Bu haber 3348 kez okundu
 
ÇBSK Genç Yetenekleri Seçmelere Çağırıyor
Çorlu Belediye Spor Kulübü, geleceğin yetenekleri sporcularını tespit etmek ve kulüp bünyesine kazandırmak amacıyla seçme düzenliyor.
SPOR Haberi
ÇBSK Genç Yetenekleri Seçmelere Çağırıyor

Altyapıya son derece önem veren ve bu sayede büyük başarılara imza atan Çorlu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü bünyesindeki Yıldız Erkekler Basket Takımı önce Marmara, sonra Anadolu Şampiyonu olarak katıldığı Türkiye Şampiyonası’nı 14. sırada tamamlayarak Türkiye’nin en iyileri arasına girdi. Küçük Kızlar Voleybol Takımı ise Marmara Şampiyonu olarak ÇBSK altyapısının gurur kaynaklarından biri oldu.

Çocuk ve gençleri spora teşvik etmek ve yetenekli oyuncuları bünyesine katarak yeni başarılar elde etmek isteyen Çorlu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü 4-5 Haziran 2016 tarihlerinde Çorlu Belediyesi Kapalı Spor Salonu'nda seçme düzenleyecek. Yapılacak seçmelere 1999 ila 2010 doğumlu gençler katılabilecek.

2016-2017 basketbol sezonu için Spor Okulu, Minik Takım, Mini (Junior) Takım, Küçük Takım, Yıldız Takım ve Genç Takım olmak üzere 6 basketbol branşının yanı sıra, voleybol, masa tenisi, karate, yüzme ve güreş sporları için de seçmeler düzenlenecek. Basketbol branşı seçmeleri Cumartesi ve Pazar günleri 17.00-19.00 saatleri arasında (afişlerde belirtilen kategorilere göre), diğer branşların seçmeleri ise yine Cumartesi ve Pazar günleri tüm gün boyunca sürecek.

Seçmeler için müracaatlar Çorlu Belediyesi Kapalı Spor Salonu'na yapılacak. Konuyla ilgili bilgi almak isteyen vatandaşlar Basketbol Antrenörü Emre Özak’a 0544 324 56 21 no’lu telefondan, Voleybol Antrenörü Metin Yıldız’a ise 0505 843 32 11 no’lu telefondan ulaşabilecek.

 

kaynak : http://www.corlu.bel.tr/

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı