301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
02 Mart 2015 - Pazartesi 14:03 Bu haber 10822 kez okundu
 
Cem Hipermarketleri 9. şubesini Malkara'da açtı
1988 yılında Tekirdağ Yavuz Mahallesinde açtıkları 60 metrekarelik dükkanla gıda sektörüne giren Kızılırmaklı ailesi, 27 yılda 8 şubeye ulaşan Cem hipermarket zincirine son olarak açtıkları Malkara Şubesiyle 9. halkayı da ekledi.
GÜNDEM Haberi
Cem Hipermarketleri 9. şubesini Malkara'da açtı

Tekirdağlı işadamları Cem ve Abdurrahim Kızılırmaklı Cem Hipermarketlerinin 9. şubesini Malkara'da görkemli bir törenle açtılar. 02 Mart 2015 Pazartesi günü saat 11.00'de Camiatik Mah. Atatürk Cad. Orduevi Yanı NO 21'deki adreste gerçekleştirilen açılışa, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ümran Bilgin, İlçe Müftüsü Ali Gülbağcı, Malkara Küçük Sanayi Sitesi Başkanı Mehmet Özdilek, Cem Hipermarketleri Yönetim Kurulu Üyeleri ve çalışanları ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Cem Hipermarketleri Yönetim Kurulu adına açılış konuşmasını yapan Cem Kızılırmaklı, konuşmasında açılışa gösterdikleri ilgiden dolayı davetlilere teşekkür ederek, Hipermarketin Malkara'ya hayırlı olmasını diledi.

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul da açılışta yaptığı konuşmada, " Tekirdağlı bir iş adamının 9. şubesini Malkara'da açmayı tercih etmesi nedeniyle kendilerine öncelikle teşekkür ediyorum. Tekirdağ'da, Malkara'da böyle yatırımcılara, girişimcilere ihtiyaç var. Malkara'da esnaf ne kadar çoğalırsa vatandaşlarımızın da hizmet alması, kaliteyi daha ucuza alması o kadar kolaylaşır. Bu yatırımın hem Malkara'ya hem de Cem Hipermarketlerinin yöneticilerine ve çalışanlarına hayırlı olmasını diliyorum." diye konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından, Malkara İlçe Müftüsü Ali Gülbağcı tarafından yeni açılan Cem Hipermarketleri için toplu dua okundu. Ardından kurban kesildi.

Şubenin açılış kurdelesini Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ümran Bilgin, İlçe Müftüsü Ali Gülbağcı ile Cem Hipermarketleri Yönetim Kurulu Başkanı Cem Kızılırmaklı birlikte kestiler.

Açılışın ardından davetliler hipermarketi gezdi.

 

Cem Hipermaketleri Nasıl Doğdu?

1988 yılında yavuz mahallesinde 60 metrekarelik küçük bir alanda küçük bir işyeri ile gıda sektörüne giriş yapan Cem Hipermarketleri, Daha sonra şimdiki yerinde bulunan, ilk şubesi olan yavuz mahallesinde hizmete başladı.

1992 yılında yavuz mahallesi şubesi “kızılırmaklı marketleri” olarak hizmete başladı.

01.05.2002 tarihinde muratlı şubesi “cem hipermarketleri” olarak hizmete başladı.

02.08.2002 tarihinde 100.yıl şubesi hizmete başladı.

17.06.2005 tarihinde şarköy şubesi hizmete başladı.

01.06.2006 tarihinde keşan şubesi hizmete başladı.

17.01.2007 tarihinde soğukkuyu şubesi hizmete başladı.

21.10.2009 tarihinde hürriyet mah. & Baykallar şubesi hizmete başladı.

07.11.2009 tarihinde Altınova şubesi hizmete başladı.

02.03.2015 tarihinde de Malkara Şubesi 9. şube olarak hizmet vermeye başladı.

Kaynak: (ntv.com.tr) - ntv.com.tr Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı