301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
22 Şubat 2015 - Pazar 19:15 Bu haber 1177 kez okundu
 
CHP'den çiftçi kökenli aday adayı
Milletvekili olmak için aday adaylığı başvurusunda bulunan Mustafa Filiz, seçim öncesi çalışmaları kapsamında Malkara ilçe örgütüne ziyarette bulundu.
SİYASET Haberi
CHP'den çiftçi kökenli aday adayı

CHP ilçe Teşkilatında düzenlenen Milletvekili tanıtım programına Malkara CHP İlçe Başkanı İsmail Uzun, ilçe başkan yardımcısı Hülya Ertan, Kadın Kolları Başkanı Hamiyet Kurban ve partililer katıldı.

İlçe Başkanı İsmail Uzun’un konuşmasının ardından genel seçimlerde milletvekili aday adayı olduğunu açıklayan Mustafa Filiz örgütümden yetki istiyorum, dedi ve partililerden destek istedi.

      Basın toplantısında, kendini tanıtan Mustafa Filiz önce kendini tanıtarak, İpsalalı olduğunu ve tarımın içinden geldiğini belirtti. CHP’li Filiz; “Yıllardır tarımsal alanda yaşanan sorunları hepimiz biliyoruz. Geçmişten günümüze uygulanan tarım politikaları üreticiyi zor duruma sokmuştur. Tüketim toplumu yaratıldı. Çiftçi, memur, işçi gırtlağına kadar borçlu durumda... Ekonomide Güney Kore modeli yaratılmaya çalışılıyor. Tarımda ilerleme olmadığı sürece ülkemiz kalkınamaz. Gördüğüm bu manzara karşısında aday oldum. Seçilip seçilemem önemli değil. Benim gibi arkadaşlar sahaya inmelidir” diye konuştu.

      CHP’li aday adayı Mustafa Filiz konuşmasında ülkede yaşanan kadın cinayetlerine de dikkat çekerek, ülkeyi yönetenleri sorumlu tuttu. Hizmet için yola koyulduğunu ve takdirin CHP’li üyeler olduğunu söyledi.

Haber : Saygın Gazetesi

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı