301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
04 Mart 2015 - Çarşamba 14:15 Bu haber 1596 kez okundu
 
CHP milletvekili adayı Adem Dalgıç'tan esnaf ziyareti
Cumhuriyet Halk Partisinin 8 Mart'ta yapılacak milletvekili ön seçimi yaklaştıkça milletvekili aday adayları da çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
SİYASET Haberi
CHP milletvekili adayı Adem Dalgıç'tan esnaf ziyareti

Önceki gün Malkara'ya gelen CHP Tekirdağ milletvekili aday adayı Opr. Dr. Adem Dalgıç, ilçede esnaf ziyaretlerinde bulundu.

         Milletvekili adayı Adem Dalgıç, Keyif Tekel Bayii Hamdi Çevik'i ziyaret ettiği esnada malkaram.com yöneticilerinin sorularını yanıtladı. Dalgıç açıklamasında; "CHP'de parti içinde bir demokrasi yarışı var. Zaten Türkiye'nin birleştirici gücü gibi çok anlamlı bir sloganımız da var. Bütün güçlerin birleştiği ve artık iktidara yürüyen bir CHP'yi görmek istiyor halkımız. Bu nedenle demokrasi yarışı içerisinde bende  daha önce Tekirdağ'da baş hekimlik ve belediye başkanlığı yapmış birisi olarak önümüzdeki dönemde Tekirdağ'ımıza milletvekili olarak hizmet etmek istiyorum. Bu yolda bütün aday adayı arkadaşlarıma da başarılar diliyorum. Hedefimiz Tekirdağ'da 4 milletvekili çıkartmak olacaktır. İnşallah hem partimiz hem de Tekirdağ'ımız için hayırlısı olur." dedi.

Kaynak: (ntv.com.tr) - ntv.com.tr Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı