301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
07 Mayıs 2019 - Salı 16:14 Bu haber 598 kez okundu
 
Çocuklar Aydınlık bir şehir düşlerini resimlere yansıttılar
Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş.’nin (TREDAŞ) ilkokul çağındaki çocuklara enerji tasarrufu bilincini aşılamak amacıyla düzenlediği “Aydınlık Bir Şehir” temalı resim yarışmasında dereceye giren isimler belli oldu.
GÜNDEM Haberi
Çocuklar  Aydınlık bir şehir düşlerini resimlere yansıttılar

Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş.’nin (TREDAŞ) çocukların enerji tasarrufu kültürüyle yetişebilmesi için geçtiğimiz yıl ilk adımını attığı bu yıl 2.’sini düzenlediği “Aydınlık Bir Şehir” isimli resim yarışmasında dereceye giren öğrenciler açıklandı. 
Tekirdağ Emlak Konut Ergene Vadisi İlkokulundan Uygar Gönüllü’nün birinci olduğu yarışmada, ikincilik ödülü Tekirdağ-Çorlu Bahçeşehir Kolejinden Elif Kahraman’a, üçüncülük ödülü ise Edirne Abalar İlkokulundan Aytaç Yılmazoğulları’na verildi. Aynı yarışmada Tekirdağ Mürefte İlkokulundan Asya Sapanlı dördüncü olurken, Edirne Bahçeşehir İlkokulundan Duru Uzunca da beşinci oldu. Yarışmada birincilik ödülü olarak bisiklet, ikinci ve üçüncü olan öğrencilere Scooter, dördüncü ve beşinci olan öğrencilere ise tablet armağan edilecek. 
Edirne, Tekirdağ, Kırklareli genelindeki resmi/özel tüm ilkokul öğrencilerine yönelik olarak düzenlenen resim yarışmasıyla çocukların enerji tasarrufu konusunda bilinçlendirilmesi amaçlandı. 
TREDAŞ, projeyle gelecek nesillerin büyüdüklerinde yaşadıkları alanın ve ülkemizin enerji tasarruflarına yön verebilmesi için farkındalık oluşturmayı hedefliyor. 

haber:TEKİRDAĞ (İHA)
 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı