301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
19 Mart 2015 - Perşembe 00:31 Bu haber 2673 kez okundu
 
Çorlu nun Gururu Cem Başkan
SİYASET Haberi
Çorlu nun Gururu Cem Başkan

 

Akparti Tekirdağ İl Gençlik Kolları 4. olağan kongresinde salondan yükselen ´Çorlu nun gururu Cem Başkan´ sloganları dikkat çekti. Tekirdağ İsmet İnönü kapalı spor salonunda yapılan gençlik kolları 4.olağan kongresinde duygu dolu anlarda yaşandı.
Divan seçim sonrasında açılış konuşması için kürsüye gelen Akparti Tekirdağ Gençlik Kolları Başkanı Cem Karaca için salondan tezerruhat sesleri yükseldi. Çorlu’da Akparti Gençlik Kollarında başkanlık yaptığı için “Çorlu’nun Gururu Cem Başkan” sloganları arasında kürsüye gelen Cem Karaca, konuşmasını tezahüratlar eşliğinde tamamladı. Salonda bulunan protokol üyelerini selamlama sonrasında konuşmasına devam eden
Akparti Tekirdağ İl gençlik Kolları başkanı Cem Karaca; “bu güzel şehrin onurlu çocukları, mensubu, askeri ve başkanı olmaktan onur duyduğum Tekirdağ’ın iman etmiş, Tekirdağ’ın risk alarak koşan, Tekirdağ’ın sağına soluna bakmadan ben varım diyen, değerli yol arkadaşlarım genlik kolları teşkilatım kongremize hoş geldiniz sefalar getirdiniz.
değerli divan kıymetli hazirun, Ak gençlik Tekirdağ; dün olduğu gibi bugünde ‘siyasette gençlere yer vermek ustalığın şiarındandır’ diyen kurucu genel başkanı na ‘bizlerin şiarı liderinin izinden gitmektir’ cevabı ile görev ve sorumluktan hiç bir zaman kaçmamıştır.
Tekirdağ’ın bu Ak gönüllü çocukları kurucu genel başkanından aldığı bu rota da genel başkanımız başbakanımız Ahmet Davutoğlu önderliğinde gençlik kolları genel başkanımız Ankara’daki askerimiz sayın Abdürrahim Boynukalın ile bu kutlu yolda hak için çizilmiş bu yolda halk için yürümeye devam edecektir.
Ak gençlik Tekirdağ bu yola bir daha dönmemek üzere arkasına bakmadan hedeflerinden şaşmadan imanından ayrılmadan bu ilahi kelimetullah yolunda hizmet etmeye karşısına çıkan demir dağlar misali yükseldiğini sanan vesayetleri yıkmaya ve helak etmeye devam edecektir.
ak parti Tekirdağ gençlik kolları teşkilatları olarak bizler hak ile batılın savaşında haklının yanında durmaya gerekirse cenk etmeye atalarının izinden ruhundan tarihinden ayrılmadan devam edeceğiz.
Ak partinin ak gönüllü gençleri; teşkilatın geleceği ve göz bebeği olan değerli yol arkadaşlarım daha yapılacak çok işimiz, aşılmayı bekleyen çok engelimiz var. büyük Türkiye yolunda bu davanın bizim vereceğimiz omuza ihtiyacı var, görev bizi hiç olmadığı kadar ivedi hiç olmadığı kadar sorumluluk dolu bir şekilde çağırıyor .
Bu kutlu yolda sizlere olan inancım tamdır sizlere olan güvenim tamdır, Allah sizlerden ve sizleri yetiştirip bu ilahi dava yolunda nefer eden ailelerinizden razı olsun.
Tüm bu şehre, ak partinin Tekirdağ siyasetinin sahibi ve vizyonu olduğumuzu gösterelim, ak gençliğin sadece bayrak asan ve tribünde dolgu malzemesi olamayacak nitelikte olduğunu gösterelim.
kıymetli dostlarım kongremiz şehrimize partimize teşkilatlarımıza hayırlı uğurlu olsun. Başta il başkanın ve yönetim kuruluna ilçe başkanlarıma kadın ve gençlik kolları teşkilatlarıma ve bizlere destek olan değerli büyüklerimize teşekkür ediyorum.
Malkara başkanım Çağlar Çam’a
Marmara Ereğlisi başkanım Adem Özgen’e
Saray başkanım Uğur Akan’a
Ergene başkanım Ersin Ergün’e
Hayrabolu başkanım Erhan Yelten’e
Muratlı başkanım Ufuk Yeni ye
Kapaklı başkanım Ayhan Erdal a
Çerkezköy başkanım Emre Güneş’e
Şarköy başkanım Şaban Ok a
Süleymanpaşa başkanım Ahmet Torlak a
ve Malatyalı olmama rağmen doğduğum ve doyduğum şehir olan başkanlığını yapmış olduğum, sadece siyaset değil, kardeşliğimiz olan vefakar kardeşlerim Adnan Tekin başkanlığındaki çorlu teşkilatıma
bu yolda şahsıma çok emeği olan Mustafa Eryılmaz’a, Bilal Tekin’e, Halil Demir’e Eşref Tekin’e, Ali Gümüş’e, Zeynel Şen’e
önceki dönem gençlik kolları başkanlarımız Caner Günay, Bayram Başelma, Selime Günder Yazıcı ve Atamer Örü’ye
hayatımın her döneminde olduğu gibi bu dönemde de, ne olursa olsun yanımda olan akrabalarıma ve kardeşim Cihan Karaca’ya, Annem Sevgi Karaca’ya, Babam Cemal Karaca’ya sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum
değerli dostlarım; Allah hepinizden razı olsun, sizleri Allaha emanet ediyorum, Allah yar ve yardımcınız olsun. 

Kürsüde Duygu Dolu Anlar 
Konuşmasının son bölümünde ailesine de teşekkür eden Akparti Tekirdağ il gençlik Kolları Başkanı Av. Cem Karaca, annesinin adını söylerken bir anda nutku tutuldu ve ağlamaya başladı. Bir süre göz yaşlarını silen Cem Karaca salondan gelen alkış sesleri ile konuşmasına devam etti.

Kaynak: (trthaber.com.tr) - trthaber.com.tr Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı