301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
29 Ekim 2019 - Salı 08:34 Bu haber 551 kez okundu
 
CUMHURİYET KUPASI HEYECANI BASKETBOL TURNUVASI İLE DEVAM ETTİ
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve bağımlılıkla Mücadele kapsamında düzenlenen Cumhuriyet Kupası, Basketbol Turnuvasının ilk karşılaşması ile devam etti.
SPOR Haberi
CUMHURİYET KUPASI HEYECANI BASKETBOL TURNUVASI İLE DEVAM ETTİ

"Spor Yapmak Sizi Özgürleştirir" sloganı ile düzenlenen ve 25 Ekim'de Kadın Futbol Turnuvasının ilk karşılaşması ile başlayan Cumhuriyet Kupasında Elit 59 Spor Kulübü ve Süleymanpaşa Belediyesi Spor Kulübü ile Tekyildiz 59 Spor Kulübü ve Basketbol İhtisas Spor Kulüpleri arasında yapıldı. Karşılaşmalar,  Süleymanpaşa Belediyesi Spor Kulübü'nün 89-54 ve Basketbol İhtisas Spor Kulübü'nün 77-54 üstünlüğü ile son buldu. Büyük heyecana sahne olan karşılaşmalarda 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkusu damga vurdu.

29 Ekim Cumhuriyet Kupasına Trakya Bölgesi'nden 15-18 yaş grupları basketbol takımı ve 15-18 yaş grupları futbol takımları katılıyor. 25 Ekim'de Kadın Futbol Takımları Turnuvası ile başlayan ve 28 Ekim'de Basketbol Turnuvası ile devam eden Cumhuriyet Kupası, 29 Ekim'de Süleymanpaşa İlçesindeki İsmet İnönü Spor Salonunda yapılacak kupa töreni ile son bulacak.

 

HABER:T.B.Ş. BELEDİYESİ

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı