301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
17 Mart 2020 - Salı 18:22 Bu haber 1250 kez okundu
 
Devlet Hastanesi Başhekiminden Teşekkür
Tekirdağ Devlet Hastanesi Başhekimi Serhat Göçer korona tedbirlerine gösterilen hassasiyet için teşekkür ederken, tedbirlere herkesin uymasını istedi.
SAĞLIK Haberi
Devlet Hastanesi Başhekiminden Teşekkür

Tekirdağ Devlet Hastanesi Başkhekimi Uzm.Dr.Serhat GÖÇER sosyal medya hesabından yayınladığı duyuruda korona kapsamında hastanede alınan tedbirlere uyma konusunda gösterilen hassasiyete teşekkür ederken, hepimize görevler düştüğünü belirtti.

BAŞHEKİM SERHAT GÖÇER: "YETER Kİ HEPİMİZ UYALIM"

Başkhekim Uzm.Dr.Serhat GÖÇER sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Hastalarımıza ve yakınlarına Tekirdağ Devlet Hastanemizde almış olduğumuz tedbirlere uymak konusunda gösterdikleri hasasiyet için çok teşekkür ederiz. Aynı kararlılıkla devam ediyoruz. Coronavirüs aldığımız tedbirlerden daha güçlü değildir. Yeter ki hepimiz uyalım...." ifadelerini kullandı.

TEKİRDAĞ SAĞLIK YÖNETİMİ TOPLANDI

Öte yandan Tekirdağ Devlet Hastanesi Başkhekimi Uzm.Dr.Serhat GÖÇER Tekirdağ Sağlık Müdürlüğü tarafından düzenlenen toplantıda bir araya geldiklerini belirterek;

Sağlık Müdürümüzün riyasetinde Namık Kemal Üniversitesi'nin kıymetli Başhekim ve Başhekim Yardımcıları ile toplanarak, ilimizde süreci takip ederken ortak hareket etme irademizi güçlendirdik, alınacak tedbirleri kararlaştırdık.

- Hastanelerimize yapılacak her türlü başvuru öncesi Triyaj yapılmaya devam edilecek,
- Bakanlığımızın rehberleri doğrultusunda tüm yoğun bakım ziyaretleri yasaklandı, servislerde günde 1 defa ve 1 kişi olarak kısıtlandı,
- Tüm yüzeylerde düzenli dezenfeksiyon yapılmaya devam edilecek.

CORONAVİRÜS ALACAĞIMIZ TEDBİRLERDEN DAHA GÜÇLÜ DEĞİLDİR.
LÜTFEN KURALLARA UYMAYA ÖZEN GÖSTERELİM
HEPİMİZ UYARSAK TEDBİRLERİN ANLAMI OLUR.
" ifadelerini kullandı

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı