Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
14 Ocak 2020 - Salı 10:35 Bu haber 388 kez okundu
 
DSYB Başkanı Ergin Durgun Malkara’ Da Birlik Üyeleri İle Buluştu
Tekirdağ İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Veteriner Hekim Ergin Durgun, yönetim ve denetim kurulu üyeleri, birlik müdürü ve personelleri ile birlikte Malkara İlçesi birlik üyeleri ile “ÜYE BULUŞMASI” adı altında 13.01.2020 Pazartesi günü Malkara’da bir araya geldi.
GÜNDEM Haberi
DSYB Başkanı Ergin Durgun Malkara’ Da Birlik Üyeleri İle Buluştu

Üyeler tarafından toplantıya ciddi bir katılım sağlandı. Toplantıda Birlik Başkanı Ergin Durgun üyelere birliğin genel ve mali durumu hakkında bilgiler verdi.  Birliğin, faaliyet ve hizmetlerini anlatarak değerlendirmelerde bulundu. Birlik ile ilgili gelecekteki hedeflerini açıkladı. Sonrasında üyelere söz verilerek üyelerin istek, talep ve önerileri dinlendi ve kaydedildi.  Soru sorarak bilgi edinmek isteyen üyelere cevap verildi. Üyeler ile gelecekte olması istenilen faaliyetler ve hizmetler değerlendirildi.

Toplantıya katılan üyeler toplantıdan duyduğu memnuniyeti dile getirerek toplantıyı düzenlediği için Birlik Başkanı Ergin Durgun’a teşekkür etti.

Birlik Başkanı Ergin Durgun yaptığı açıklamada; katılım sağlayan üyelere teşekkür ederek, daha önceki yıllarda da yaptığımız gibi İlimizin diğer ilçelerinde de ‘üye buluşması’ adı altında toplantılar düzenleyerek üyelerimizle buluşacağız,  dedi. 

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı