301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
20 Şubat 2015 - Cuma 12:56 Bu haber 1268 kez okundu
 
Emre Köprülü 22 Şubat'ta aday adaylığını açıklıyor
Tekirdağ Milletvekili Emre Köprülü, 7 Haziran’da yapılacak Genel Seçimlerde yeniden milletvekili olmaya hazırlanıyor. 2011 yılında Tekirdağ’da yapılan Önseçim sonucu Milletvekili olmayı başaran CHP’li Köprülü, 22 Şubat'ta basın toplantısı yapacak.
SİYASET Haberi
Emre Köprülü 22 Şubat'ta aday adaylığını açıklıyor

2015 yılında CHP İktidarında çalışmalarını sürdürmek üzere yeniden aday olacağını açıklayan Emre Köprülü Cumhuriyet Halk Partisi’nin son yapılan Yerel Seçimlerde, Tekirdağ’da iktidar olduğunu hatırlatarak; hedeflerinin tüm Türkiye’de iktidar olmak olduğunun altını çizdi.

2011 seçimlerinden sonra; Tekirdağ’ın Ankara’da sesi olmaya çalıştığını ifade eden Köprülü; önünde daha büyük görevler olduğunu ve bu sorumluluklarını yerine getirmek için yeniden Milletvekilliğine Aday olduğunu vurguladı. Tekirdağ’ın tüm ilçelerini, köylerini karış karış gezerek hemşerilerinin yanında olduğuna değinen Köprülü, TBMM kürsüsünden Tekirdağ’ın her sorununu gündeme getirmeye çalıştıklarını belirtti.

Türkiye’nin çok önemli bir süreçten geçtiğine vurgu yapan Köprülü; bu süreçte Türkiye’nin daha fazla CHP’ye ihtiyacı olduğunu, Cumhuriyet’e, Atatürk Devrimlerine, Bağımsızlığa sahip çıkmak için güçlü bir CHP İktidarına ihtiyaç olduğunu bildirdi. Köprülü, işte bu kritik süreçte görev almak, daha çok çalışmak, için yeniden Aday olacağını ifade etti. Tekirdağ Milletvekili Köprülü, 22 Şubat Pazar Günü, Saat 14.00’de, Çorlu Belediyesi Düğün Salonu’nda gerçekleştireceği Basın Toplantısına; tüm CHP Üyelerini davet etti.

Kaynak: (ntv.com.tr) - ntv.com.tr Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı