Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
03 Haziran 2020 - Çarşamba 15:46 Bu haber 211 kez okundu
 
Ergene Belediyesi sıfır atık belgesi aldı
Ergene Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Sıfır Atık Yönetmeliği’nce tüm şartları sağlayarak, belediye binalarına sıfır atık sistemini kurdu ve her hizmet binası için Temel Seviye Sıfır Atık Belgesi aldı.
GÜNDEM Haberi
Ergene Belediyesi sıfır atık belgesi aldı

Çevreyi ve doğayı korumak için çalıştıklarını belirten Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Çevre ve Şehircilik Bakanlığımızın ülkemiz genelinde başlattığı projeye Ergene Belediyesi olarak Sıfır Atık Yönetim Sistemimizi kurarak başvurduk. Sıfır Atık Projesi konusunda hayata geçirdiğimiz proje Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tekirdağ İl Müdürlüğü tarafından Sıfır Atık Belgesi almaya hak kazandı. Proje kapsamında atıklar kaynağından ayrıştırılarak daha verimli kullanılacak ve hem çevremize hem de ekonomiye katkı sağlayacağız. Ergene’de geleceğimize daha iyi, daha yeşil bir çevre bırakmak için çalışmalarımızı tüm hızımızla sürdüreceğiz” dedi.
Başkan Yüksel ayrıca, “Çevreci belediyeler arasında yer alan Ergene Belediyesi çevrenin kirlenmesini önlemek için üzerine düşen görevleri yerine getirmeye devam ediyor. Hayatımızda büyük önem taşıyan çevre, sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürdürebilmemiz için korumamız gereken önemli bir değerdir” diye konuştu.

HABER:TEKİRDAĞ (İHA)
 

Kaynak: Editör:
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Ergene Belediyesi sıfır atık belgesi aldı
Ergene Belediyesi sıfır atık belgesi aldı
Yorumlar
Haber Yazılımı