301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
23 Şubat 2015 - Pazartesi 18:56 Bu haber 1097 kez okundu
 
Fethi Özver Milletvekili adaylığını açıkladı
Tekirdağ Ak Parti Milletvekili aday adayı Fethi Özver, yaptığı tanıtım toplantısıyla adaylığını duyurdu.
SİYASET Haberi
Fethi Özver Milletvekili adaylığını açıkladı

23 Şubat 2015 Pazartesi günü saat 13.00'te Malkara Ziraat Odası Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya; Ak Parti İlçe Başkanı Bulut Yıldırım, Başkan Yardımcıları Zeki Altenler ve Sevcan Yıldız, Ak Parti Belediye Meclis üyeleri, Yönetim Kurulu üyeleri, Kadın Kolları ve Gençlik Kollarının yanı sıra Sivil Toplum Kuruluşları Başkan ve Yöneticileri, Mahalle Muhtarları ile çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Bulut Yıldırım : "Birbirinden değerli 32 Aday Adayı Partimize başvurmuştur."

İlk olarak söz alan Ak Parti İlçe Başkanı Bulut Yıldırım yaptığı konuşmada; 7 Haziran 2015 genel seçimler sürecine girmiş bulunduklarını belirtti. Ak Parti'ye Tekirdağ'da birbirinden değerli 32 aday adayının başvuru yaptığı bilgisini paylaşan Yıldırım şunları söyledi :     "Ak Parti'den milletvekilliği aday adaylığı başvurusunda bulunan 32 adayımız 1 Mart tarihinde Tekirdağ'da mahalle başkanları, ana kademe, kadın kolları ve gençlik kollarının katılımıyla temayül yoklaması yani ön seçimle belirlenecek. Arkasından kamuoyu yoklaması ve 21 Mart'ta ilçe başkanları ve il başkanımızın görüşleri ışığında 32 arkadaşımız içerisinden Malkara ilçemizden Fethi Özver abimizin yer aldığı aday adayları belirlenecek. Ben kendisine Teşkilatım adına hayırlı uğurlu olsun diyorum. Allah yar ve yardımcısı olsun."

 

Fethi Özver: "Malkara'nın ve Mahallelerinin sorunlarını çok iyi biliyorum"

İlçe Başkanı Bulut Yıldırım'ın konuşmasını tamamlamasının ardından, kürsüye gelen Ak Parti Tekirdağ Milletvekili aday adayı Fethi Özver vatandaşlara seslendi. Kendisini tanıtan Özver, salonu hınca hınç dolduran davetlilere hitap ettiği konuşmasında:   "Bizlere gelen teveccühle sizlerin de desteği ile Haziran ayında yapılacak genel seçimlerde milletvekilliği aday adaylığı için müracaatımı ettim. Teşkilatların içinden geliyorum. Misyonumuz ve vizyonumuz belli. Malkara'mızın ve tüm mahallelerimizin sorunlarını iyi biliyorum. Bugüne kadar elimden geldiğince sorunların çözümünde aktif olarak çalışmalarda bulundum. Yine teşkilatımızla, belediye meclis üyelerimizle beraber Malkara'mızın ve Tekirdağ'ımızın sorunlarını çözmek için elimden gelenin en iyisini yapacağıma söz veriyorum." dedi.

         Bu kutsal mücadelede kendisini yalnız bırakmayan herkese teşekkür eden Fethi Özver, Tanıtım toplantısının ardından kendisini destekleyen vatandaşlarla toplu hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kaynak: (ntv.com.tr) - ntv.com.tr Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı