301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
13 Mart 2019 - Çarşamba 22:11 Bu haber 613 kez okundu
 
Gediz Coşkun gönüllerde taht kuruyor
“Gönül Belediyeciliği” sloganıyla yerel seçim çalışmalarını sürdüren güler yüzlü AK Parti Malkara Belediye Başkan Adayı Gediz Coşkun, gittiği her yerde güler yüzle karşılanıyor. Samimi ve mütevazi kişiliğiyle her kesimden tam not alan Başkan Adayı Coşkun, şimdiden vatandaşların gönlünde taht kurmuş gözüküyor.
GÜNDEM Haberi
Gediz Coşkun gönüllerde taht kuruyor

Adaylığının açıklandığı ilk günden beri AK Partinin kurulduğu günden bu yana görev yapmış eski ilçe başkanları, gençlik kolları başkanları, kadın kolları başkanları, partililer ve Cumhur İttifakı ortağı Milliyetçi Hareket Partililerle  “Birlik ve beraberlik mesajları” vererek yoğun bir ziyaret programı gerçekleştiren AK Parti Malkara Belediye Başkan Adayı Gediz Coşkun, gittiği her yerde sevgi ve muhabbetle ağırlanıyor.

Çeşitli STK ve işyerlerinin yanı sıra evlere de ziyarette bulunan Başkan Adayı Coşkun, şimdiden vatandaşların gönlünde taht kurmuş gözüküyor.

Gerçekleştirdiği ziyaretlerde öncelikle Malkaranın gönüllerine talip olduklarının altını çizen Başkan Adayı Coşkun: “AK Parti’nin başarılı belediyecilik anlayışını gece gündüz çalışarak sürdüreceğiz. Millete hizmet etmenin sadece yol yapmak değil, gönülleri de yapmaktan geçtiğini gayet iyi biliyoruz. Bunun için vatandaşa hizmet etmeye talip oldum. Vatandaşın her zaman ulaşabileceği, sorunlarını dinleyecek yakınlıkta olacağız.” diyor.

 

 

 

Kaynak: (Malkara Haberci) - Gökhan Sevgen Editör: Gökhan Sevgen
Yorumlar
Haber Yazılımı