301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
03 Haziran 2016 - Cuma 17:12 Bu haber 2001 kez okundu
 
HAYDİ ÇOCUKLAR YAZ SPOR OKULLARINA
9 FARKLI BRANŞTA EĞİTİM Çerkezköy Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından organize edilen ve geçtiğimiz yıl 1250 öğrencimizle yazı dolu dolu geçirmiş olduğumuz Yaz Spor Okullarının bu yılki kayıtları başlıyor.
SPOR Haberi
HAYDİ ÇOCUKLAR YAZ SPOR OKULLARINA

11 Temmuzda, İkinci döneminin ise 8 Ağustos’ta başlayacağı ücretsiz Yaz Spor Okullarımız için kayıtlar 6 Haziran- 8 Temmuz tarihleri arasında alınacak. İki dönemden oluşan ve basketbol, futbol, yüzme, masa tenisi, folklor, badminton, kort tenis, İngilizce ve voleybol gibi branşlarda eğitimlerin verileceği yaz spor okullarında öğrencilerimiz bir adet branş seçme hakkına sahip olacaklar. Yaz Spor Okullarımızın branş seçiminde yüzme branşını seçen öğrencilerimiz diğer branşlardan bir adet seçme hakkına sahip olacaklar.
ÇOCUKLARINIZI BİZE EMANET EDİN
   Çerkezköy Belediyesi'nin eğitim alanındaki önemli bir hizmeti olan Yaz Spor Okullarının geçtiğimiz yıl vatandaşlarımız tarafından büyük ilgi gördüğünü ve yaz döneminde çocuklarını Çerkezköy Belediyesi’ne emanet ettiklerini dile getiren Çerkezköy Belediye Başkanımız Vahap Akay bu yıl da aynı sorumluluğu üstleneceklerini ifade ederek “Yaz Spor Okullarını oluşturma amacımız gençlerimize spor bilincini ve özgüvenini geliştirmek. Biz bunun için eğitmenlerimizle, hocalarımızla yavrularımıza takım ruhunu aşılamak, paylaşım ve sevgi gibi kişisel gelişimine katkı sunmayı hedefliyoruz. Geçen yıl çok başarılı bir yaz geçirdik. Toplam 1250 öğrencimizin eğitim ve sosyal hayatına katkıda bulunduk. Bu yıl da dokuz farklı dalda uzman eğitmenlerimizle bu sorumluluğu üstleneceğiz. Çerkezköy Belediyesi olarak da eğitim alanında böyle bir projeyi uygulamaktan ve devam ettirmekten son derece memnunuz. Tüm çocuklarımızı Yaz Spor Okullarımıza bekliyoruz” ifadelerini kullandı. 
HER ÖĞRENCİ BİR KURS SEÇEBİLECEK
   Her öğrencinin sadece bir branş seçebileceği kursa başvuru için veli izin belgesi, öğrencisin sağlık durumuyla ilgili taahhütname, nüfus cüzdan fotokopisi, bir adet fotoğraf ve müracaat etmesi gerekiyor. Alanında uzman eğitimciler tarafından eğitim verilecek olan Yaz Spor Okulu’na katılacak olan çocuklara Çerkezköy Belediyesi tarafından kıyafet verilecek ayrıca Belediye Hizmet Binası önünden servis temin edilecek.

 

kaynak : http://www.cerkezkoy.bel.tr/

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı