301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
14 Mart 2019 - Perşembe 16:31 Bu haber 1746 kez okundu
 
“HER KADEMEDE KADINLARA ÖNCELİK VERİYORUZ”
AK Parti Malkara Belediye Başkan Adayı Gediz Coşkun, AK Parti’nin kadınlara pozitif ayrımcılık yapan ve kadınları gerçek anlamda özgürleştiren bir parti olduğunu belirterek, “Bizler de yerel yönetimler anlamında Malkara Belediye Başkan Adayı olarak kadınlarımızı önceleyen, kadınlarımıza pozitif ayrımcılık yapan ve kadınlarımızın her alanda söz sahibi olacağı bir yönetim anlayışı sergilemeyi vadediyoruz.” dedi.
GÜNDEM Haberi
“HER KADEMEDE KADINLARA ÖNCELİK VERİYORUZ”

 “KADINLAR HER ALANDA SÖZ SAHİBİ OLACAK”

 

AK Parti Malkara Belediye Başkan Adayı Gediz Coşkun, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Başkan Adayı Coşkun, bu kapsamda Malkara mahallelerinde hız kesmeden ziyaret ederek kadınlarla bir araya geliyor. Başkan Adayı Gediz Coşkun yoğun  ziyaretlerinde mahallelerdeki her kadına ulaşıyor ve  yaptığı konuşmalarda, AK Parti’nin kadınlara büyük önem ve değer veren bir parti olduğunu vurguluyor.

 

“PARTİ OLARAK HER KADEMEDE KADINLARA ÖNCELİK VERİYORUZ”

 

Kadınların her alanda güçlü olmasını ve her alanda söz sahibi olmasını arzu ettiklerini belirten Coşkun; “AK Parti’nin kadını her zaman önceleyen, her zaman pozitif ayrımcılık yapan bir parti olduğunu belirterek, “AK Parti kadını gerçek anlamda özgürleştiren bir hareketin adı. Kadını siyasetin merkezine yerleştiren yine AK Parti’dir. 2002 yılında Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde toplam milletvekili sayısı 24 iken şuanda AK Parti sıralarında milletvekili sayımız 53. Parti olarak her kademede kadınlara öncelik veriyoruz. Kadınlara pozitif ayrımcılık yapıyoruz. Bizler de yerel yönetimler anlamında Malkara Belediye Başkan Adayı olarak sizlerin huzurlarınızdayız. Yine kadınlarımızı önceleyen, kadınlarımıza pozitif ayrımcılık yapan ve projelerimizde kadınlara yer veren bir anlayışla sizlerin karşınıza çıktık. Malkara Üreten Kadınlar Kooperatifi projelerimizde kadınlarımızadaha güçlü daha üretken ve daha çok kazanç sağlayacakları bir kooperatif çatısı altına toplayacağız. Hem üretim hem de pazarlama aşamasında belediye olarak her türlü desteği sağlayacağız. Bu noktada ‘Kadın Yaşam Merkezlerimizin’ çok daha yayılması lazım. Bütün mahallelerimize yayılması lazım. Taahhütlerimiz arasında her mahallede Kadın Yaşam Merkezlerinin olabilmesi adına çalışmalarımızı yapacağız. Yine aynı zamanda sizlerin evlerinizde ürettiğiniz ürünleri satabilme adına ve aile bütçesine destek olabilme adına ‘bir projemiz var. Bunu da ilçemizin Yeniceden Danişment’e kadar yol boyunda  birçok bölgede yaygınlaştıracağız. Kadınlarımızın her alanda güçlü olmasını istiyoruz. Kadınların her alanda söz sahibi olmasını istiyoruz. Bunun için belediyemizde kadın meclisimize yer vereceğiz. Kadınlarımızın almış olduğu kararları belediyemizde uygulamaya çalışacağız. Bu noktada hem AK Parti olarak hem şahsımız olarak her zaman kadınlarımıza pozitif ayrımcılık yapacağımızı vadediyoruz.” şeklinde konuştu.

 

Kadınlardan 31 Mart seçimleri için destek isteyen Coşkun “Bu seçimde sizler bu seçimde bizlere destek olacaksınız, dua edeceksiniz, bizler de 5 yıl boyunca AK belediyeciliği en güzel şekilde icra edeceğiz.” dedi.

 

Kaynak: (Malkara Haberci) - Gökhan Sevgen Editör: Gökhan Sevgen
Yorumlar
Haber Yazılımı