301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
01 Haziran 2016 - Çarşamba 11:41 Bu haber 2739 kez okundu
 
İbni Sina İlkokulunda Bahar Şenlikleri ve Kermes Düzenlendi
Kapaklı Belediye Başkanı İrfan MANDALI Kapaklı İbni Sina İlkokulunda düzenlenen Bahar Şenliği ve Okul Yararına düzenlenen Kermes'e katıldı.
REKLAM Haberi
İbni Sina İlkokulunda Bahar Şenlikleri ve Kermes Düzenlendi

Okul bahçesinde düzenlenen programa ayrıca İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahsin Nalbant, siyasi parti temsilcileri, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve velileri katıldı.

KAZANÇLI ÇIKMIŞ OLACAĞIZ

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programda konuşan okul müdürü Didem Devrim Atacan bu yıl ilki düzenlenen etkinliğin önümüzdeki yıllarda da tekrarlanacağını belirtti. Atacan, “Bu sene yepyeni bir okulda yepyeni bir başlangıç yaptık. Hemen hemen hepimiz yeniydik. Kurum kültürünü oluşturmak adına hepimiz çabaladık. Gördüğüm kadarıyla biz başardık. Marifet iltifata tabidir. Tüm idareci arkadaşlarıma, öğretmenlerime ve öğrencilerimize teşekkür ederim.
Bu tür şenlikler, sahip olduğumuz milli ve kültürel değerlerimizin yaşatılmasının yanı sıra, birlik ve beraberliğimizin de daha da güçlenmesine vesile olmaktadır. Vatan sevgisi, bayrak sevgisi, büyüklere saygı, küçüklere sevgi ve benzeri değerler bizi birbirimize bağlayacak, bizi bir yapacak, birlik yapacak değerlerdir. Bu değerlere sahip olabilirsek, bu değerleri ilke haline getirebilirsek, hep beraber kazançlı çıkmış olacağız.” Diye konuştu.

BAŞKAN MANDALI TEBRİK ETTİ

Kapaklı Belediye Başkanı İrfan MANDALI şenliklerde yaptığı konuşmasında “Bir eğitim döneminin daha sonunda öğrencilerimizin geldiği güzel noktaları aileleri ve öğretmenleriyle birlikte görerek çocuklarımızın ve ailelerinin heyecan ve sevincini paylaşıyoruz. Çocuklarımızın sergiledikleri güzel gösteriler dolayısıyla tebrik ediyor eğitim hayatları boyunca başarılar diliyorum. Ayrıca başarıda emeği olan öğretmenlerimizi ve ailelerini de kutluyorum.'' dedi.

GÖSTERİLER İLE DEVAM ETTİ

Atacan’ın konuşmasının ardından program anasınıfı öğrencilerinin Roman dansı ve zubi dubi dansı gösterileri ile devam etti. 4/C Sınıfı öğrencilerinin Aşuk ile Maşuk, 2/C Sınıfı öğrencilerinin Adıyaman Yöresi halk Oyunları gösterisinin ardından 3/A ve 3/D sınıfı öğrencileri tarafından hazırlanan geri dönüşüm defilesi yapıldı. Halk oyunları gösterisinin ardından katılımcılar veliler tarafından açılan kermes stantları gezdi.

 

kaynak : http://www.kapakli.bel.tr/

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı