301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
30 Mayıs 2019 - Perşembe 08:25 Bu haber 6441 kez okundu
 
İşsizlik sorununu çözecek SELEB projesinde ilk adım atılıyor
Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’in Süleymanpaşa’da işsizliği ortadan kaldıracak projesi SELEB için ilk görüşme tarihi belli oldu.
GÜNDEM Haberi
İşsizlik sorununu çözecek SELEB projesinde ilk adım atılıyor

Her akşam ayrı bir mahallede düzenlenen Gönül Sofrası iftar organizasyonunda açıklamalarda bulunan Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, ekolojik lojistik endüstri bölgesi oluşturmak için harekete geçildiğinin müjdesini verdi.

YÜKSEL: ALLAH NASİP EDERSE ÖNÜMÜZDEKİ 5 YIL İÇİNDE İŞSİZLİK SORUNUNU BİTİRMİŞ OLACAĞIZ

Başkan Yüksel; “Tekirdağ’ın en büyük sorunu işsizlik demiştik. Allah nasip ederse önümüzdeki 5 yıl içinde işsizlik sorununu bitirmiş olacağız. Hedefimiz 10 bin kardeşimizi iş sahibi yapmak diye kampanya döneminde anlatmıştık. Bu doğrultuda perşembe günü Allah nasip ederse SELEB ile ilgili toplantıyı yapıyoruz.” açıklamasında bulundu.

BİR AN ÖNCE BAŞLAYIP İNŞALLAH HIZLI BİR ŞEKİLDE BİTİRMEK İSTİYORUZ

Projeyi tamamlayıp şehrimizdeki en büyük sorunu çözmeyi hedeflediklerini dile getiren Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel; “SELEB çok büyük bir organizasyon. Tekirdağ’ın bizden sonra gelecek nesillerinin yaşadığı yerde karnını doyurabilecekleri iş olanağı sağlayacak. Ekolojik lojistik endüstri bölgesi dediğimiz projenin hayata geçirilmesi ile ilgili ilk toplantımıza hazırız. Bir an önce başlayıp inşallah hızlı bir şekilde bitirmek istiyoruz. Halkımıza sözümüzü tutacağız. Kimse merak etmesin.” ifadelerini kullandı.

 

 

HABER:SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı