301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
04 Haziran 2016 - Cumartesi 22:35 Bu haber 1928 kez okundu
 
Kurumlar Arası Halı Saha Bahar Turnuvasının Şampiyonu TESKİ oldu
Malkara ilçesi Kaymakamlığı’nın düzenlediği ve 20 takımın katıldığı “Kurumlar Arası Halı Saha Bahar Turnuvası'nın şampiyonu Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi (TESKİ) Malkara Şube Müdürlüğü futbol takımı oldu.
SPOR Haberi
Kurumlar Arası Halı Saha Bahar Turnuvasının Şampiyonu TESKİ oldu

TESKİ Malkara Şubesi, kendi personelinden oluşan kadrosuyla katıldığı 'Kurumlar Arası Halı Saha Turnuvası'ndan 1’incilikle ayrılarak büyük bir başarıya imza attı. TESKİ Malkara Şube Müdürü Kenan Taşkın’ın da oyuncusu olduğu takım oyuncuları kazandıkları kupa ile birlikte TESKİ Genel Müdürü Dr. Şafak Başa’yı makamında ziyaret etti. Takım oyuncuları, kazandıkları kupayı TESKİ Genel Müdürlüğü’nde saklanması için Genel Müdür Başa’ya takdim ettiler.


Genel Müdür Başa, kupanın kazanılmasında emeği geçen başta TESKİ Malkara Şube Müdürü Kenan Taşkın’ı ve diğer oyuncuları tebrik etti. Başa, bu galibiyetin TESKİ’ye büyük moral verdiğini, kazanılan kupanın TESKİ’nin gururu olduğunu dile getirdi. Genel Müdür Başa, ayrıca, İlçeler Koordinasyon Dairesi Başkanı Turhan Toprak’a TESKİ Spor Kulübü kurulması konusunda araştırma yapılması ve sonbahar aylarında ilçelerdeki TESKİ personelini de kapsayan kurum içi halı saha turnuvalarının planlanmasının talimatını verdi.

Haber - (Tekirdağ - İHA)

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı