301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
01 Haziran 2016 - Çarşamba 15:11 Bu haber 2339 kez okundu
 
Malkara 14 Kasım Spor U 16 Takımı Türkiye Şampiyonasına yolcu edildi
Türkiye Şampiyonası 1. Kademe müsabakalarına katılmaya hak kazanan Malkara 14 Kasım Spor U 16 Takımı 1 Haziran 2016 Çarşamba günü saat 13.00’de belediye meclis odasında Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’a ziyarette bulundular.
GÜNDEM Haberi
Malkara 14 Kasım Spor U 16 Takımı Türkiye Şampiyonasına yolcu edildi

Ziyarette; Belediye Başkan Yardımcısı Celal Yılmaz ve Belediye Meclis Üyesi 14 Kasım Spor Kulübü Başkanı Ali İhsan Uslu yer aldı.

Gerçekleştirilen ziyarette Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; "İnşallah bizleri Türkiye Şampiyonası 1. Kademe müsabakalarında en iyi şekilde temsil edersiniz. İlçemizin U 16 takımının Tekirdağ'ı temsil etmesi bizlere gurur veriyor. Hepinizle bu turnuvaya katıldığınız için gurur duyuyoruz. İlçemizdeki gençleri spor yapmaya davet ediyoruz. Farklı illerin temsilcileri ile mücadele edeceksiniz. Centilmence mücadele edip, şampiyon olarak dönmenizi temenni ediyoruz. Turnuvada hepinize başarılar diliyoruz" dedi.

Malkara 14 Kasım Spor U 16 Takım sorumlusu Özcan Sarıbaş'ta takım olarak Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul'a verdiği destekler ve sağladığı imkanlar için teşekkür edip, turnuvadan şampiyon olarak döneceklerini söyleyerek düşüncelerini ifade etti.

Haber – (malkaram.com)

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı