301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
01 Mart 2019 - Cuma 17:03 Bu haber 503 kez okundu
 
Malkara Belediyesi olarak her zaman yanınızda olacağız!..
Atatürk Ortaokulu Kız ve Erkek Hentbol Takımı, 1 Mart 2019 Cuma günü saat 11.00'de Malkara Belediyesi'ne gelerek Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul'u ziyaret ettiler.
SPOR Haberi
Malkara Belediyesi olarak her zaman yanınızda olacağız!..

Belediye Meclis Odasında gerçekleşen ziyarette; Atatürk Ortaokulu Müdürü Kemal Kartal, Beden Eğitimi Öğretmenleri Deniz Bozlar, Latif Namlı ve Atatürk Ortaokulu Kız ve Erkek Hentbol takımı sporcuları yer aldı.

Gençlerimizi her alanda spora teşvik etmek için mücadele verdiklerini belirten Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “Gençlerimizin spora daha çok yönelmelerini sağlamak ve kötü alışkanlıklardan uzak durmaları için üzerime düşen görevleri yerine getirmekten mutluluk duyuyorum. Spor adına ter döken, bu uğurda emek sarf eden bütün sporcularımız bizim göz bebeğimizdir. Atatürk Ortaokulu Kız ve Erkek Hentbol Takımı öğrencilerimize de spor hayatında ve katılacakları turnuvalarda başarılar diliyorum. Turnuvalarda Malkara'mızın adını en iyi şekilde temsil edeceklerinden şüphem yok. Malkara Belediyesi olarak kendilerinin her zaman yanında olacağız.” dedi.

Atatürk Ortaokulu Müdürü Kemal Kartal ise destekleri ve güzel temennilerinden dolayı Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul'a teşekkür edip, çalışmalarında başarılar diledi.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı