301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
24 Şubat 2015 - Salı 14:31 Bu haber 4596 kez okundu
 
Malkara Belediyespor Muratlı'dan 4 madalya ile döndü
Malkara Belediyespor Taekwondo takımı, 20 Şubat 2015 Cuma günü Muratlı ilçesinde okullar arasında yapılan yıldız ve gençler Taekwondo Tekirdağ İl Birinciliği Şampiyonasında bir birincilik ve üç de ikincilik alarak büyük bir başarıya imza attı.
SPOR Haberi
Malkara Belediyespor Muratlı'dan 4 madalya ile döndü

Taekwondo Tekirdağ İl Birinciliği Şampiyonasında Malkara Belediyespor Taekwondo Kulübü sporcuları yıldız bayanlar kategorisinde Merkez Ortaokulu öğrencisi Melisa Maden 55 kg.’da birinci olurken, Atatürk Ortaokulu öğrencileri 37 kg.’da Selim Bozkır, 67 kg.’da Beste Türkoğlu ve Kültür Ortaokulu öğrencisi 45 kg.’da Barış Bıçakçı ikinci oldular.

Şampiyonadan birincilikle ayrılan Melisa Maden 11 - 13 Nisan 2015 tarihlerinde Kütahya’da yapılacak olan Türkiye Şampiyonası Grup Elemelerine katılmaya hak kazandı. Malkara Belediyespor Taekwondo Kulübü sporcusu Melisa Maden Türkiye Şampiyonası Grup Elemelerinde de başarılı olup ilk dörde girerse Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazanacak.

Malkara Belediye Başkanı ve Malkara Belediyespor Kulüp Başkanı Celal Yılmaz ile Ulusal Hakem Malkara Belediyespor Kulübü Taekwondo Antrenörü Metin Yıldırım dereceye girip Malkara’ya madalyalar ile dönen Malkara Belediyespor’lu sporcuları müsabakalarda gösterdikleri üstün başarılarından dolayı tebrik ederek başarılarının devamını dilediler.

Kaynak: (ntv.com.tr) - ntv.com.tr Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı