301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
23 Mart 2020 - Pazartesi 19:47 Bu haber 149 kez okundu
 
Malkara'da Parklar Emniyet Şeridiyle Kapatıldı
Malkara Belediyesi, vatandaşlarımızın sosyal mesafelerini ihlal etmelerini önlemek ve bir arada oturmalarını engellemek amacıyla ilçedeki parklarda bulunan çocuk oyun gruplarını ve toplu oturma alanlarını emniyet şeridine alarak tüm parkları kullanıma kapattı.
GÜNDEM Haberi
Malkara'da Parklar Emniyet Şeridiyle Kapatıldı

Malkara Belediyesi, Corona Virüsü tehtidine karşı önlemlerini arttırıyor. Coronavirüs vakalarının ilçemizde yaşanmaması için hassasiyet gösteren Belediye, son olarak ilçede bulunan parkların girişlerini, çocuk oyun alanlarını ve oturma yerlerini kapatarak insanların bir arada oturmalarını engelledi.

 Sosyal mesafenin korunmasını sağlamak ve vatandaşların bir arada oturmalarını engellemek amacıyla parkları kapadıklarını belirten Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “defalarca yapılan  ‘evde kal’ uyarılarına rağmen park ve bahçelerde hemşehrilerimiz bir araya geliyorlar. Hemşehrilerimizin bir arada bulunmalarının önüne geçmek için ilçe merkezimizdeki tüm parkları kapatıyoruz. Amacımız salgının vatandaşlarımız arasında yayılmasını önlemektir. Kendimizin ve sevdiklerimizin sağlığını güvence altına alabilmek için gerekmedikçe evlerimizden çıkmayalım. Aldığımız bu tedbirler vatandaşlarımızın sağlığı ve güvenliği içindir. Hep birlikte kurallara azami hassasiyet göstererek ve bilinçli davranarak bu zor günleri en iyi şekilde atlatacağımıza inanıyorum. Yapılan uyarıları lütfen dikkate alalım.” dedi.

Haber : İHA

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı