301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
26 Şubat 2015 - Perşembe 16:52 Bu haber 1181 kez okundu
 
Malkara’da Sağlıklı Yaşam Yürüşü
Malkara’da Toplum Sağlığı Merkezi tarafından Sağlık Beslenme ve Hareketli Hayat Programı kapsamında yürüyüş etkinliği düzenlendi.
GÜNDEM Haberi
Malkara’da Sağlıklı Yaşam Yürüşü

Yürüyüş etkinliği, Malkara Toplum Sağlığı Merkezi Müdürü Dr. Refet Çeviker, ilçe Toplum Sağlığı Merkezi,  Devlet Hastanesi personeli ve basın mensuplarının katılımıyla Malkara Toplum Sağlığı Merkezi önünden başlayarak, Atatürk Anıtı güzergahında gerçekleştirildi.

      Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Yaşam Yürüyüşüne ilişkin açıklamada bulunan İlçe Toplum Sağlığı Merkezi Müdürü Dr. Çeviker, “Sağlık Bakanlığı Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Obezite Diyabet ve Metobolik Hastalıklar Daire Başkanlığı’nın düzenlediği Hareketli Yaşam Yürüyüşünü yapıyoruz. Özellikle Obeziteyle mücadele etmek için hareketli yaşam destekliyoruz” diye konuştu.

KADINA KALKAN ELLER KIRILSIN

      Kadınlara uygulanan şiddete de değinen Çeviker, “Sağlık Camiasında çalışanlarımızın kadın olması sebebiyle bu konuya duyarlılık gösteriyor. Kadına yapılan insanlık dışı şiddeti esefle kınıyor ve Kadına karşı kalkan eller kırılsın” diyerek şiddet eğilimine kalkışanlara tepki gösterdi.

 

Haber - Saygın Gazetesi

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı