301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
05 Mart 2015 - Perşembe 17:46 Bu haber 1022 kez okundu
 
Malkara'da yol kabusu sona eriyor
Altyapı çalışmaları nedeniyle köstebek yuvasına dönüşen yolların yenilenmesini sabırsızlık içinde bekleyen Malkara halkına sevindirici haber. Yaklaşık 5 yıldır süren kabus nihayet sona eriyor.
GÜNDEM Haberi
Malkara'da yol kabusu sona eriyor

Birol Kaya döneminde başlayan altyapı çalışmaları nedeniyle uzun zamandır bozuk olan ve vatandaşları canından bezdiren Malkara'nın yolları, altyapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından nihayet yenileniyor.

Belediyeye ait resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, İlçemizin Cadde ve Sokaklarına Kilitli Beton Parke Taş, Beton Bordür, Beton Yağmur Oluğu ve Perdahlı Kaldırım yapım işinin 27 Mart 2015 tarihinde açık teklif usulü ile ihale edileceği bildirildi.

İlanın detayında, ihale sonrasında sözleşmenin imzalanmasının ardından 5 gün içinde yer tesliminin yapılarak çalışmalara başlanacağı duyurulurken, işin yer tesliminden itibaren 6 ay (180 gün) içinde biteceği bilgisine yer verildi.

Belediyeden edindiğimiz bilgilere göre Malkara'nın en önemli sorunlarından biri olan yolların yüzde 70'i, Ekim ayı sonuna kadar yenilenmiş olacak.

Kaynak: (ntv.com.tr) - ntv.com.tr Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı