301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
26 Şubat 2015 - Perşembe 16:58 Bu haber 2802 kez okundu
 
Malkara TSO Meclisi Toplandı
Malkara Ticaret Ve Sanayi Odası Şubat ayı Meclis Toplantısı 26 Şubat 2015 Çarşamba günü saat 17.30'da Malkara TSO Toplantı Salonu'nda gerçekleştirildi.
GÜNDEM Haberi
Malkara TSO Meclisi Toplandı

Toplantıya Malkara TSO Meclis Başkanı Cengiz Uysal, Yönetim Kurulu Başkanı Ümran Bilgin, Meclis Başkan Yardımcısı Aziz Orta, Sayman üye Güray İşcan ve Genel Sekreter Sinan Beşer ile TSO Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

Toplantının 1. gündem maddesi 2015 yılı Ocak ayı mizanı üyelere okunarak, oy birliğiyle meclisten geçti. Gündemin 2. maddesinde 5174 Sayılı kanun gereği Malkara Ticaret ve Sanayi Odasına kayıtlı, adres ve vergi kaydı bulunmayan 8 firmanın resen kaydının silinmesi oy birliğiyle kabul edildi. Gündemin 3. maddesinde Elektrik Elektronik Mühendisi Gülçin Özsoy'un Oda Eksper listesine dahil edilme talebi görüşülerek, kabul edildi. 4. Maddede ise Malkara Organize Sanayi Bölgesi ile ilgili gelişmeler hakkında da OSB'deki arsaların tamamının işletmelere tahsisinin gerçekleştirildiği bilgisine yer verildi.

1 Mart 2015 Pazar günü Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası'nda Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu ile TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'nun da katılımıyla gerçekleştirilecek olan , 2012-2013 vergi rekortmenleri ile 2014 Borsa tescil ödüllerinin verilmesi töreni bilgisi üyelere duyuruldu.

Görüş ve tekliflerin ardından Malkara TSO Şubat ayı meclis toplantısı sona erdi.

Kaynak: (ntv.com.tr) - ntv.com.tr Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı