301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
08 Eylül 2020 - Salı 14:30 Bu haber 282 kez okundu
 
Mesire yerleri ve turistik beldelerde ekstra temizlik çalışması gerçekleştiriliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, rutin temizlik ve çöp toplama çalışmalarının yanı sıra turistik beldeler ve mesire alanlarında ekstra temizlik faaliyetleri yürüterek bu alanları kullanıma hazırlıyor.
GÜNDEM Haberi
Mesire yerleri ve turistik beldelerde ekstra temizlik çalışması gerçekleştiriliyor

HAFTA SONLARI MESİRE ALANLARINA İLGİ ARTIYOR

Sahil boylarında belirli aralıklarla gerçekleştirilen mıntıka temizliği çalışmaları; piknik alanları, gölet kıyıları, ormanlık alanlar gibi mesire yerlerini de kapsayacak şekilde genişletildi. Özellikle hafta sonları piknik amaçlı ziyaret edilen bu bölgelerde artan çöp miktarı ve kirlilik nedeniyle ekstra çalışmalar gerçekleştiren ekipler, bu alanları yeniden vatandaşların sağlıklı bir şekilde kullanabilmesi için hazır hale getiriyor.

ALTINOVA, BIYIKALİ, KUMBAĞ MAHALLELERİNDE MINTIKA TEMİZLİĞİ

Altınova Mahallesi çıkışında bulunan Saklı Cennet mesire alanı, Bıyıkali Mahallesi sınırları içinde bulunan Bıyıkali Göleti çevresi, sahil kesimleri ve turistik beldelerde gerçekleştirilen mıntıka temizliği çalışmaları sonucunda torbalar dolusu çöp toplanarak alanlar temizlendi.

VATANDAŞLARLA DUYARLILIK ÇAĞRISI

Konuyla ilgili Süleymanpaşa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğünden yapılan açıklamada, mesire yerleri ve kıyıları her vatandaşın kullanma hakkı olduğu hatırlatılarak vatandaşlara bu alanları kullanırken daha dikkatli olunması konusunda çağrıda bulunuldu.

 

 

 

HABER:T.S.P.BELEDİYESİ

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı