301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
21 Mart 2015 - Cumartesi 22:31 Bu haber 2421 kez okundu
 
MHP'li aday Türk Eğitim-Sen'i ziyaret etti
Milletvekili adaylarının Yüksek Seçim Kurulu'na bildirileceği 7 Nisan 2015'e yaklaşılırken, Milletvekili aday adayları da tanıtım gezilerini sürdürüyor. 19 Mart 2015 Perşembe günü Malkara'ya gelen MHP'li aday Arif Yalçın da Türkiye Kamu-Sen'e bağlı Türk-Eğitim-Sen Malkara Şubesi'ni ziyaret ederek, temaslarda bulundu.
SİYASET Haberi
MHP'li aday Türk Eğitim-Sen'i ziyaret etti

Türk Eğitim Sen İlçe Başkanı Erdoğan Er ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Arif Yalçın'ı karşılayanlar arasında Türk Emekli-Sen İlçe Başkanı Saim Bastık ve yönetim kurulu üyeleri de vardı.

26 yıl din görevlisi olarak hizmet ettiğini söyleyen Arif Yalçın 2014 yerel seçimlerinde MHP'den Hayrabolu Belediye Başkan Adayı olduğunu ve MHP'nin oy oranını bu seçimde yüzde 4'ten yüzde 31.2'ye çıkarmayı başardıklarını sözlerine ekledi. 2014 seçimlerinde  Tekirdağ genelinde MHP'nin en yüksek oyu Hayrabolu'da aldığının altını çizen Yalçın, 7 Haziran'da Tekirdağ'da MHP'nin 3 milletvekili çıkaracağına inandığını belirtti.

 

Ak Parti ve CHP Tekirdağ'da oy kaybedecek

Çözüm sürecinin Türkiye'yi bölünme noktasına getirdiğini savunan MHP'nin adayı Yalçın, "Bu AK Parti'ye hem Türkiye'de hem de Tekirdağ'ımızda oy kaybettirecektir."dedi. CHP'nin de Büyükşehir'i almasıyla köydeki vatandaşın CHP'nin bir şey yapamayacağını gördüğünü sözlerine ekleyen Yalçın, CHP'nin Tekirdağ'da oy kaybetmesinin kesin olduğunu söyledi.

Haftanın 3 günü beni Meclis Kürsüsünde göreceksiniz

Milletvekili olduğunda kenarda duran, el kaldırıp el indiren bir vekil olmayacağını, belirten MHP Milletvekili Aday Adayı Arif Yalçın şunları söyledi : "Ben kenarda duracak bir insan değilim, iddia ediyorum, haftada 3 kez beni meclis kürsüsünde göreceksiniz. Milletvekili olduğumda, siz benim ayağıma değil, ben sizin ayağınıza geleceğim."

Haber : Emin Borazan & Onur Akıncı (malkaram.com)

Kaynak: (ntv.com.tr) - ntv.com.tr Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı