301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
05 Mart 2015 - Perşembe 17:51 Bu haber 1269 kez okundu
 
Milletvekili adayları görücüye çıktı
7 haziran Genel Seçimleri yaklaşırken, aday adaylarının hummalı çalışmaları son hızla devam ediyor. Malkaram.com olarak, Ak Parti, CHP ve MHP Milletvekili aday adaylarının fotoğraflı tam listelerini sizlerle paylaşıyoruz.
SİYASET Haberi
Milletvekili adayları görücüye çıktı

Türkiye'de artık seçimle yatıp, seçimle kalkacağımız bir dönem başlamak üzere. Siyasi Partiler, Genel Merkez, İl ve İlçe teşkilatlarıyla birlikte 81 ilde Milletvekili adaylarını belirlemek için yoğun bir mesai harcıyor. Adayların netleşmesiyle birlikte hızlı bir seçim sürecine girecek olan Tekirdağ'da da durum diğer illerden farklı değil. Gün geçmiyor ki Aday adayları tanıtım toplantıları, ziyaretler, basın açıklamaları yapmasın. Aday adayları diğer ilçelerde olduğu gibi Malkara'da da yoğun mesai harcıyorlar. Ak Parti, CHP ve MHP'nin Tekirdağ Milletvekili aday adaylarının toplamı 71'lere ulaştı. Bu 71  aday adayı İl ve ilçeleri gezerek, kulis çalışması yapıyorlar. Aday olabilmek için kendilerini tanıtıyorlar. Hepsinin farklı alanlarda eğitim almış, vizyonu, donanımı olan kişiler olduğunu söyleyelim.

 

Malkaram.com olarak seçim startını veriyor ve AK Parti, CHP ve MHP'nin Tekirdağ Milletvekili aday adaylarını görücüye çıkarıyoruz. Bakalım bu 71 aday adayı arasından kimler Ankara'ya doğru yola çıkacak? Bekleyip göreceğiz. Tekirdağ için, Malkara için, gelecek için en hayırlısı neyse, o olsun diyoruz.

 

 

 

 

 

Kaynak: (ntv.com.tr) - ntv.com.tr Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı