301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
26 Şubat 2015 - Perşembe 16:50 Bu haber 1053 kez okundu
 
Op. Dr. Sunal; “Yöremiz için milletvekili adayıyım”
AK Parti Tekirdağ Milletvekilliği Aday Adaylığını açıklayan Op. Dr. Hakan Sunal, Malkara’da kalabalık bir parti kitlesiyle karşılandı.
SİYASET Haberi
Op. Dr. Sunal; “Yöremiz için milletvekili adayıyım”

      AK Parti Malkara İlçe Teşkilatında partililere hitap ederek, 4 yıl önce başladığı siyaset hayatının bu döneminde milletvekili olmak için ceketini çıkarıp kollarını sıvadığını ifade eden Op. Dr. Sunal, “4 yıl içinde tüm mahalle teşkilatlarımızdan halkımızın sorunlarını takip ettim. Partime, Malkara’ya, Çorlu’ya, tüm Tekirdağ’ a ve ülkeme güç katmak için adayım. 4 kez Somali’ye gittim. Çözüm sürecine katıldım. Terörün en yoğun olduğu bölgeye Diyarbakır’a gittim. Yöre halkının doğu ve güneydoğuda barış sürecini benimsediğini gördüm. Bölge halkı şu anda PKK’yı istemiyor. Artık bu söylemlerini korkmadan çok rahat ifade edebiliyorlar. Çocukları dağa kaldırılan aileler de seslerini yükseltmeye başladılar.

      AK Parti ülkemiz için büyük bir şanstır. Tekirdağ’ımızı CHP’nin kalesi, diyenler büyük yanılgı içindeler. Kaleler fethedilmek için vardır. Geçmişte Doğru Yol Partisi Tekirdağ’dan nasıl 4 milletvekili çıkarıp 4-0 yaptıysa yine aynısı olacaktır. Özgüvenimizi kaybetmeyelim. Eksiklerimizi görmeliyiz. Teşkilatlar ve temsilciler olarak koordineli bir şekilde hep beraber Yeni Türkiye bilinciyle çalışmalıyız. İnşallah halkımızın teveccühü ile bunu başaracağız. Doktorluğa başlarken bizler Hipokrat andı içeriz. Siyasetin de böyle olduğunu düşünüyorum. Dil, din, ırk ayrımı yapmayacağız. Bu düşüncelerle aranızdayım” şeklinde konuştu. Op. Dr. Sunal’ın konuşmasını partililer coşkuyla alkışladılar.

      AK Parti Malkara İlçe Başkanı Bulut Yıldırım da yaptığı konuşmada ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirerek, “7 Haziran seçimlerinde bunu başaracağız” dedi.

      Ak Partili Sunal’ın ziyaretine, Ak Parti ilçe yönetim kurulu üyeleri, kadın kolları, belediye meclis üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.

HAKAN SUNAL’I TANIYALIM

      Op. Dr. Hakan Sunal, Özel Çorlu Medikana Hastanesi’nde hem genel cerrahi hem de başhekim olarak görev almaktadır. 1990’da başladığı genel cerrahi uzmanlığı meslek hayatında çok sayıda katıldığı yurt içi ve yurt dışı kongrede poster ve sözlü sunumları olmuştur. Bazı tıp dergilerinde yazıları yayınlanmıştır.

 

Haber – Saygın Gazetesi

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı