301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
13 Mayıs 2019 - Pazartesi 09:22 Bu haber 698 kez okundu
 
RAMAZAN MAHALLE İFTARLARI İLE GÜZEL
Çerkezköy Belediyesi’nin geleneksel hale getirdiği Mahalle İftarlarında, ‘Sofralar kuruluyor, gönüller bir oluyor’ sloganı ile vatandaşlarımız bu yıl da aynı sofralarda oruç açacak. Bu yıl 6’ncısını düzenleyeceğimiz mahalle iftarlarımızın ilki 15 Mayıs Çarşamba günü Fevzipaşa Mahallesi’nde kurulacak
KÜLTÜR Haberi
RAMAZAN MAHALLE İFTARLARI İLE GÜZEL

Fevzipaşa Mahallemizde Kulalar Sokak’ta düzenlenecek olan iftar soframızda mahalle sakinleri ile bir araya gelecek ve onların Ramazan coşkusuna ortak olacak olan Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Mahalle iftarlarımıza bu yıl Fevzipaşa Mahallesi ile başlıyoruz. 15 Mayıs Çarşamba günü Kulalar Sokak’ta kurulacak olan iftar soframıza tüm Fevzipaşa Mahallesi’nde oturan hemşerilerimi davet ediyorum” dedi.

İKİNCİ İFTAR 16 MAYIS’TA İSTASYON MAHALLEMİZDE

   Fevzipaşa Mahallesi’nin ardından 16 Mayıs Perşembe günü İstasyon Mahallesi sakinleri ile İstasyon Camii bahçesi ve etrafından buluşacaklarını belirten Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Mahalle iftarlarımız 16 Mayıs Perşembe günü İstasyon Mahallemiz ile devam edecek. İstasyon Mahallemizdeki iftar programımız İstasyon Camii bahçesi ve etrafında olacak” açıklamasında bulundu.

İFTAR SOFRALARIMIZ HANGİ MAHALLEDE, NEREDE KURULACAK?

   Mahalle iftarlarımızın 18 Mayıs Cumartesi günü Yıldırım Beyazıt Mahallemizde Bahçeli Camii çevresinde kurulacak iftar sofrası ile devam edeceğini belirten Belediye Başkanımız Vahap Akay, “20 Mayıs Pazartesi günü Veliköy Mahallesi’nde oturan hemşerilerimiz ile Belediye Düğün Salonu çevresinde kurulacak olan iftar soframızda, 22 Mayıs Çarşamba günü Cumhuriyet Mahallemizde oturan hemşerilerim ile Kartaltepe Piknik ve Mesire Alanı’nda, 23 Mayıs Perşembe günü Fatih Mahallesi’nde oturan hemşerilerim ile Çerkezköy Adliyesi Otopark Alanı’nda kurulacak olan iftar sofralarımızda buluşacağız” dedi.

   24 Mayıs Cuma günü Bağlık Mahallemizde Muhtarlık Binası çevresinde iftar sofralarının kurulacağını belirten Başkanımız Vahap Akay, “Bağlık Mahallemizdeki iftarın ardından 25 Mayıs Cumartesi günü Kızılpınar Mahallemizde 125. Yıl İlkokulu çevresi ve Kapalı Pazar Yerinde iftar soframız kurulacak. 26 Mayıs Pazar günü Gazi Osman Paşa Mahallemizde Makasçı Sokak ve Fatih Caddesi’nde; 27 Mayıs Pazartesi günü de Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallemizde Özcan Sokak ve Canbazlar Sokak’ta kuracağımız iftar sofralarımız ile mahalle iftarlarını tamamlayacağız” ifadelerini kullandı.

BİNLERCE VATANDAŞIMIZI AYNI SOFRALARDA BULUŞTURACAĞIZ

   Kentimizde 10 mahallede kurulacak olan iftar sofralarına tüm vatandaşlarımızı şimdiden davet eden Belediye Başkanımız Vahap Akay, “Her yıl olduğu gibi bu yıl da oruçlarımızı mahalle iftarlarımızda buluşturacağımız binlerce vatandaşımız ile birlikte açacağız. Bu vesile ile bu yıl 6’ncısını gerçekleştireceğimiz Mahalle İftarlarımıza katkı sunan Çerkezköy OSB yönetimine, Hyosung, Bony Tekstil, Teverpan, Vastaş, Özer Metal, Dinarsu ve Elagöz İnşaat firmalarına ve hayırsever Semra Özen’e teşekkür ediyorum” diye konuştu.  
HABER:ÇERKEZKÖY BELEDİYESİ

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı