301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
23 Mart 2015 - Pazartesi 19:17 Bu haber 2553 kez okundu
 
Recep Gök: "THK Malkara'nın yaptıkları takdire şayan"
THK Genel Yönetim Kurulu üyesi Recep Gök, THK Malkara Şubesinin yaptığı birbirinden güzel faaliyetler takdire şayandır" dedi.
GÜNDEM Haberi
Recep Gök:

Türk Hava Kurumu Malkara Şubesi tarafından düzenlenen THK üyeleri ile Basına teşekkür yemeğinde THK Genel Yönetim Kurulu üyesi Recep Gök, THK'unun hizmetlerinden kısaca bahsetti.

THK Genel Yönetim Kurulu ve Havacılık Vakfı Mütevelli Heyeti üyesi ve aynı zamanda Şarköy İlçe Başkanı olan Recep Gök, THK'unun yapısını konu alan bir konuşma yaptı. "Türk Hava Kurumu 1925 tarihinde Mustafa Kemal Atatürk tarafından havacılığa hizmet etmek için kurulduğunu belirten Recep Gök, bu kuruluş amacına uygun olarak THK Malkara Şubesinin çalışmaları da takdire şayandır. Bizler THK olarak Malkara THK'nu yaptığı birbirinden güzel faaliyetleri çok başarılı buluyoruz" dedi.

THK Genel Başkanlığının da faaliyetlerinden bahseden Recep Gök, Türkiye genelinde havacılığı Türk halkının hizmetine sunmak üzere THK Genel Yönetim Kurulu ve THK Havacılık Vakfı birleşerek THK Üniversitesini kurduk. Üniversitemiz Havacılık ve Uzay Bilimleri alanında halkımıza hizmet ediyor.Üniversitemizde 5000 öğrenci eğitim alıyor. 4 yıllık bir üniversitedir. Ayrıca, Havacılık Meslek Yüksek Okulumuz (2 yıllık) ve Havacılık Kolejimiz de bulunmaktadır" diye konuştu.

Hayatta vefa olmadan insan sefasını süremez diyen Gök, THK'daki arkadaşlarımız bu akşam bir vefa örneği göstererek bu akşamı düzlendiler. Kendilerini kutluyorum" dedi. Ayrıca, 100. yılını kutladığımız Çanakkale şehitlerini anıyor ruhları şad olsun diyorum.

Kaynak: (ntv.com.tr) - ntv.com.tr Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı