301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
02 Mart 2015 - Pazartesi 18:31 Bu haber 4384 kez okundu
 
Şampiyon Güreşçilerden Belediye Başkanı'na Ziyaret
Tekirdağ Liseler Arası Güreş Turnuvası'na ilk kez katılan Malkara Anadolu Lisesi öğrencilerinden oluşan, Malkara Belediyespor takımı sporcuları turnuvandan birincilikle döndü.
EĞİTİM Haberi
Şampiyon Güreşçilerden Belediye Başkanı'na Ziyaret

Malkara Anadolu Lisesi Müdürü Mümin Lütfüoğlu ve turnuvada derece yapan öğrenciler Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul'u makamında ziyaret etti.

Malkara Anadolu Lisesi Müdürü Mümin Lütfüoğlu, güreş alanında Malkara'da ilk defa bir takımın düzenlenen bir turnuvaya katılarak derece yaptığını söyledi. Lütfüoğlu açıklamasında;"Malkara Anadolu Lisesi sahip olduğu imkanları en iyi şekilde kullanmaya çalışan bir okul. Mevcut Kapalı Spor Salonumuzu Basketbol, voleybol, futsal gibi branşlarda değerlendiriyoruz. Bu yıl ilk defa da gençlerimizin kendi aralarında oluşturdukları bir grup, Malkara'da güreş konusunda kendi kendini yetiştirmiş olan Kahraman Koyuncu kardeşimizin önderliğinde güreş organizasyonlarına katılmaya başladı. Biz de Malkara Anadolu Lisesi olarak, gençlerimizin gönül verdikleri güreş sporunda  ilerlemeleri için destek oluyoruz. Çorlu Kapalı Spor Salonunda yapılan Tekirdağ Liseler Arası Güreş Turnuvasında, Malkara Belediyespor adına müsabakalara katılan güreşçilerimizden 3'ü kendi ağırlıklarında Tekirdağ il birincisi olurken, 1 sporcumuz ise  İl İkinciliğini kazandı. " şeklinde konuştu. Mümin Lütfüoğlu konuşmasının devamında "Başarılı sporcularımızla birlikte Belediye Başkanımızı ziyaret ettik. Desteklerinden dolayı kendisine teşekkür ediyoruz. Yanımızda olduğunu her zaman bize hissettiriyor." dedi.

Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, başarılı sporcuları tek tek tebrik etti. Malkara'da gençlerin spora yönelmesi gerektiğini vurgulayan Belediye Başkanı; " Malkara Anadolu Lisesi bu konuda başarılı işlere imza atıyor. Biz de belediye olarak onlara destek olmak adına elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. İnşaallah gençlerimizi daha iyi yerlerde görebiliriz." dedi.

 

Malkaralı 3 güreşçi il birincisi oldu

Tekirdağ Liseler Arası Güreş Turnuvası'nda; Mümin Kayalar, Züber Batur, Şaban Yavaş kendi kilolarında İl Birincisi olurken, Kadir Özel de İl İkincisi oldu.

Mart ayının sonunda Yalova'da yapılacak Grup müsabakalarına katılacak olan güreşçilerimiz, Tekirdağ ili adına yarışacaklar. 

Kaynak: (ntv.com.tr) - ntv.com.tr Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı