301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
02 Haziran 2016 - Perşembe 13:07 Bu haber 1385 kez okundu
 
Sanayiciler İlkokulu Yeniden Yeşil Bayrak almaya hak kazandı
2015-2016 eğitim öğretim yılında da yeniden yeşil bayrak almaya hak kazanan Sanayiciler İlkokulu , verdiği desteklerinden dolayı Kapaklı Belediye Başkanı İrfan MANDALI'yı makamında ziyaret ederek teşekkür etti.
GÜNDEM Haberi
Sanayiciler İlkokulu Yeniden Yeşil Bayrak almaya hak kazandı

MUTLULUK DUYUYORUM

Ziyaretten memnuniyetini dile getiren Başkan MANDALI “ Öğrencilerimizin böylesi güzel bir amaç için yola çıkıp geldikleri nokta takdir edilesi bir durum. Herkes kendi kapısının önünü temiz tutarsa, temiz bir okulla kalmayıp temiz şehirlere de sahip olabiliriz. Kapaklı'da bir okulumuzun Yeşil Bayrak ödülü almasından mutluluk duyuyorum. Temiz ve yaşanabilir bir çevre konusunda, çocuklarımıza büyük güven duyuyorum. Bu konuda çok daha başarılı adımlar atacaklarına inanıyorum. Böyle anlamlı bir ödülün alınmasına katkısı olan tüm öğrenci ve öğretmenlerimizi kutluyorum.

2 YIL GEÇERLİ

Yeşil Bayrak Ödülü 2 yıl boyunca geçerli olurken, ikinci yıldan sonra bayrağın asılabilmesi için okul tarafından konu değiştirilerek Program'a devam edilmesi ve ikinci yıl ödül yenileme başvurusunda bulunulması gerekiyor. Eko-Okullar Programı 1995 yılından buyana ülkemizde Türkiye Çevre Eğitim Vakfı (TÜRÇEV) koordinasyonunda uygulanıyor. Program ortaokullar, ilkokullar ile okul öncesi eğitim kurumları tarafından yürütülürken, program kapsamında yapılan farklı çalışmalarla çocuklarda çevre bilinci oluşturulması amaçlanıyor.

 

kaynak : http://www.kapakli.bel.tr/

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı