301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
27 Mart 2015 - Cuma 00:57 Bu haber 1382 kez okundu
 
Şehitlik Caddesi için sözleşme imzalandı
Şehitlik Caddesi Yayalaştırma ve Çevre Düzenlemesi projesini hayata geçirecek olan Salman İnşaat ile Malkara Belediyesi arasında sözleşme imzalandı.
GÜNDEM Haberi
Şehitlik Caddesi için sözleşme imzalandı

Malkara Belediyesi'nin 2015 yılı büyük projelerinden biri olan Şehitlik Caddesi Yayalaştırma Projesi için imzalar atıldı. 26 Mart 2015 Perşembe günü Malkara Belediye Başkanlığı'nda gerçekleştirilen imza töreninde, Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ile yüklenici firma Salman İnşaat'ın sahibi Adil Salman arasında sözleşme imzalandı. 1 Milyon 39 Bin Türk Lirası bedelle yapım hakkını alan Salman İnşaat Firması ile  Malkara Belediyesi arasında yapılan sözleşmeye göre önümüzdeki haftadan itibaren başlayacak olan çalışmalar en geç 90 gün içinde tamamlanacak.

Çarşı esnafının kaybettiği prestiji geri kazandıracağız

Konuyla ilgili malkaram.com'a açıklama yapan Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, son yıllarda Şehitlik Caddesi'nin cazibesini kaybetmesi ve halkın farklı alanlara yönelmesi nedeniyle böyle bir projeyi hayata geçirdiklerini söyledi. Yurdakul, çarşı esnafının, kaybettiği prestiji bu sayede geri kazanabileceğini belirterek, "Şehitlik Caddesi Yayalaştırma ve Çevre Düzenlemesi projesini hayata geçirdiğimizde halkımızın da yine eskiden olduğu gibi Şehitlik Caddesi'nde gezerek keyifli vakit geçirmesini,  sağlamış olacağız." diye konuştu.

Yakın bölgede böyle bir cadde yok

Projeyi gerçekleştirecek olan Salman İnşaat'ın sahibi Adil Salman da, böyle bir projeyi hayata geçirmenin kendilerine kısmet olmasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, yapılacak projenin yakın bölgede bir eşi ve benzerinin olmadığını söyledi. Lüleburgaz'da İstanbul Caddesi ve Fatih Caddesi'ni de kendilerinin yaptığı bilgisini paylaşan Salman, "Ancak bu proje hepsinden farklı." diye konuştu. Adil Salman, Şehitlik Caddesi projesinin doğal taş süslemeleriyle, ışıklandırmasıyla son derece modern ve estetik bir cadde projesi olduğunu belirtti.

Haber : Emin Borazan & Onur Akıncı (malkaram.com)

Kaynak: (ntv.com.tr) - ntv.com.tr Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı